Zonky recenze

Zonky

Zonky bylo založenou českou novinářkou Lucií Tvarůžkovou v roce 2015. Následně jej převzala investiční skupina PPF, kterou vlastní Petr Kellner. V tomto článku vám přiblížíme chod společnosti, jak si zde půjčit a nebo dokonce zhodnotit své úspory.

Zonky

Zonky recenze služeb

Určitě jste už v metru a nebo tramvaji zahlédli leták s podivnou "Zebrou". Pokud vás nezacílil marketing společnosti na cestách tak jste pravděpodobně viděli stále se opakující reklamní spoty ve vašich televizorech. O co se tedy jedná? Jde o takzvanou peer-to-peer online službu. Na jedné straně stojí žadatelé o půjčku a na té druhé investoři (rovněž fyzické osoby), kteří se skládají na půjčky potencionálním klientům.

Parametry půjčky

  • půjčka 20000 Kč až 750000 Kč na cokoliv
  • doba splatnosti 6 měsíců až 7 let
  • roční úroková sazba od 3,99%
  • vše lze vyřídit online přes web a nebo online aplikaci
  • jednorázový poplatek 2% ze zapůjčené částky

Zonky investice

Všude se inzerují půjčky, ale vás zajímá možnost investice? Nejdříve se musíte zaregistrovat jako investor. Budete k tomu potřebovat 2 platné doklady totožnosti, české telefonní číslo a bankovní účet vedený v ČR. Velkou výhodou je, že můžete do systému vložit i malé částky už od 200 Kč. Poté můžete své finance zhodnocovat, každý měsíc se vám připíše část z vybrané půjčky.

  • úrok až 6% ročně
  • pasivní příjem
  • 97% lidí splácí své závazky včas

Pozor! Musíte počítat s tím, že můžete také o své peníze přijít, proto vždy investujte jen tolik, kolik můžete ztratit. Nic není 100% zaručené.


Kontakt

Zonky s.r.o.
Na okraji 335/42
160 00 Praha 6

Infolinka

800 449 999 
Po—pá 8:00—20:00 
So—ne 9:00—18:00 
Svátky 9:00—18:00

Závěrem

Zonky je velmi zajímavá alternativa když si nechcete půjčovat v bance a většina nebankovních společností vám přijde předražených. Oceňujeme také to, že zde můžete zhodnotit své přebytečné peníze. Nezapomínejte na to, že úrokovou sazbu 3,99% se rozhodně nepodaří získat každému žadateli, který o úvěr požádá, ale i tak se jedná o velmi zajímavý a inovativní projekt.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.