Cestovní pojištění

Online srovnání rychle a bezpečně!

✔ Pojištění od 8 Kč na den

✔ Díky online sjednání sleva až 55%

✔ Porovnáme desítky nabídek do 2 minut

✔ Cestovní pojištění 10 minut před odjezdem

✔ VIP nabídky

✔ Asistenční karty budou zaslány ihned na Váš email

 

Nejlevnější cestovní pojištění online
Cestovní pojištění pojišťovny
 
rychlé pojištění do 2 minut
 

DO

2 MINUT

 
pojištění sleva
 

SLEVA
AŽ 55%

Cestovní pojištění online

 

Nemusíte mít žádné obavy, cestovní pojištění není drahé a v případě, že nastane v zahraničí nějaký problém máte vystaráno. Sjednání je opravdu velmi rychlé, lze provést i na mobilu s připojením na internet. Stihnete to před odjezdem a nebo klidně až na letišti. Je jedno, zda vycestujete pouze kousek za hranice do Německa a nebo až za moře. Pokud nebudete mít žádnou pojistnou ochranu a nebo pouze pojištění s velmi nízkým krytím vystavujete se velkým rizikům. Platit si veškeré léčebné výlohy rozhodně není žádný med, ba naopak. Za převoz do nemocnice můžete zaplatit až několik tisíc euro a do toho ještě musíme zahrnout pobyt na lůžku, či léky a nedejbože lékařské zákroky. Nechceme vás nějak strašit, ale rozdíl doslova pár korun může vše změnit. Rozhodně nepřejeme nikomu nic špatného, ale člověk nikdy neví, co se může stát. 

 

Bezpečné cestování

Pojistka na cestu může zahrnovat i mnohé další události jako je nepříjemná ztráta zavazadel, pokud se váš let zpozdí nebo je zrušen, dále to může být krádež a nebo způsobení škody třetí osobě. Výslednou cenu tohoto pojištění ovlivňuje několik věcí. Velmi důležité je místo pobytu, typ cesty, zda se jedná o rekreaci a nebo pracovní cestu. Dále nesmíme zapomenout na rozsah krytých škod a v neposlední řadě to je výše pojistných limitů, která se liší s každým balíčkem a danou pojišťovnou. 

 

Srovnáme a vyřešíme za Vás! 

Tyto stránky jsme zhotovili pro každého, kdo chce ušetřit čas a přitom hledá kvalitní služby. Nezabýváme se pouze cestovním pojištěním, ale také havarijním pojištěním, povinným ručením, ale také online půjčkami nebo hypotékami. Zapomněli jste před odjezdem na dovolenou navštívit pojišťovnu a uzavřít pojistku? Žádný problém, nemusíte se stresovat. Díky naší službě, která není nikterak zpoplatněna si lze sjednat pojištění na cesty. Jediné co k tomu budete potřebovat jsou kontaktní údaje a platební kartu pokud chcete, aby platnost služby byla okamžitá. Po vypsání základních údajů seřadíme veškeré nabídky od nejlevnějších po ty nejdražší. Je jen a jen na vás, zda si nějakou z nich vyberete nebo ne. Klidně si dejte na čas, pokud ho máte. V posledním kroku si zvolíte požadované pojištění, uhradíte ho a je to. Veškerá dokumentace vám bude obratem zaslána na váš email a vy můžete vyrazit na cestu.

Příklady pojištění

Zimní sporty - týdenní dovolená v Rakousku - 4 členná rodina

Cestovní pojištění - ceník
Cestovní pojištění - ceník

Dostupná připojištění

Nejste spokojeni se základními službami pojištění, vybrat si můžete také z:

 

 • připojištění odpovědnosti
 • připojištění veterinární léčby
 • připojištění domácnosti, když jste v zahraničí
 • připojištění zimních a rizikových sportů
 • připojištění právní ochrany
 • připojištění přerušené cesty
 • připojištění nevyužité dovolené
 • připojištění úrazu (trvalé následky nebo smrt následkem úrazu)
 • rozšířené asistenční služby


Celoroční cestovní pojištění

Cestujete často a nebaví vás neustále uzavírat nové a nové pojistky? Právě pro tyto případy je dlouhodobé cestovní pojištění i pro ty, kteří se chystají studovat mimo republiku a nebo odlétají na delší pracovní cestu. Velká výhoda je, že počet výjezdů není nikterak limitován. 

 

 • ušetříte nemalou částku
 • úspora času

Chcete nejlevnější cestovní pojištění?

Recenze našich klientů

Kateřina Fialová

Kateřina Fialová

 

Dlouho jsem cestovala do zahraničí bez jakéhokoliv pojištění, vůbec jsem to neřešila. Problém nastal, když jsem utrpěla ošklivý pád a zlomila si nohu. Nevěřila jsem kolik mi to přinese starostí. Právě tato zkušenost vše změnila a teď si dávám velký pozor, vždy využívám pouze vaši stránku.

Martin Beneš

Martin Beneš

 

 Vašich služeb využiji vždy, když vyrazím s přítelkyní na hory. Je to snadné a velmi rychlé.

Jan Kohel

Jan Kohel

 

Dlouhé pracovní cesty jsou u mě na denním pořádku, jsem rád, že mi pomáháte ušetřit čas i peníze!

Chcete vědět kolik můžete ušetřit?

NAŠE DALŠÍ SLUŽBY

 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

 

© MicroCredit.cz

 
Facebook
 
YouTube
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL