Důležité informace

Provozovatelem stránek MicroCredit.cz je společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. (IČ 05459745). Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem uvedených služeb. Působíme pouze jako marketingová společnost, propagujeme nabídky bank, nebankovních společností a pojišťoven.

Každý klient si může nezávazně vybrat a porovnat půjčku, povinné ručení, havarijní pojištění, hypotéku nebo cestovní pojištění.

Pravidla používání

  • Využíváním těchto webových stránek souhlasíte s níže uvedenými podmínkami 
  • Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem žádného z finančních produktů
  • Každý návštěvník může využít služby našeho srovnávače nezávazně, zdarma a bez poplatků
  • Neposkytujeme radu dle §85 zákona č. 257/2016 Sb., o Spotřebitelském úvěru.
  • Zpracujeme všechny reklamace, popřípadě stížnosti a vyřídíme je ke spokojenosti každého klienta
  • Nezpracováváme ani neukládáme žádná data o našich návštěvnících

Tyto internetové stránky jsou určeny pouze občanům České republiky nebo lidem, kteří mají na tomto území povolení k trvalému pobytu. Zároveň musí být starší 18 let. Návštěvníci mají zakázáno na tento web nahrávat jakékoli soubory nebo data, která by mohla narušit fungování systému. Souhlasíte s tím, že budete se svými kontaktními údaji nakládat zodpovědně a jste si vědomi možného kontaktování formou e-mailu nebo telefonicky za účelem naplnění odeslané poptávky. Pokud se dozvíte, že byly Vaše data zneužity ihned kontaktujete provozovatele webu. 

Neexistence nabídky

Web MicroCredit.cz a všechny jeho podstránky mají pouze informativní charakter, nejedná se o konkrétní nabídku vhodnou k prodeji nebo doporučení určité služby. Provozovatel stránek nenese žádnou odpovědnost za Vaše rozhodnutí a negarantuje získání žádného z produktů nebo služby. 

Webové stránky třetích stran

Jste si vědomi toho, že provozovatel webu nenese žádnou odpovědnost za obsah odkazů třetích stran, které se mohou na stránkách nacházet. Přesměrování na jiné stránky je na vlastní riziko každého návštěvníka, protože se jedná o weby, které provozovatel nespravuje a tudíž nad nimi nemá žádnou kontrolu.

Provize a její výše

Využitím stránek MicroCredit.cz neplatíte společnosti INTERSTORE CAPITAL s.r.o. žádnou provizi ani poplatek. Firmě náleží pouze provize od smluvních partnerů (viz níže). Výše odměny se pohybuje od 1 Kč - 100 Kč za odeslanou poptávku.

Reklamační řád

Dotazy a reklamace směřujte na e-mailovou adresu: [email protected] a nebo využijte poštovní adresu INTERSTORE CAPITAL s.r.o. Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00. Veškeré reklamace budou v nejkratší možné době vyřízeny, nejpozději však do 30 dnů od doručení. Obrátit se můžete také na Českou obchodní inspekci nebo Finančního arbitra.

Přehled partnerů

Leadsor Czech Republic s.r.o. IČ: 05543533 Sídlem: Praha - Žižkov, Husitská 107/3, PSČ 130 00

Elephant Orchestra s.r.o. IČ: 03272974 Sídlem: Rohanské nábřeží 678/29, 186 00 Praha

ePojisteni.cz s.r.o. IČ: 284 80 406 Sídlem: Praha 3 - Žizkov, Bořivojova 878/35, 130 00

eHUB.cz s.r.o. IČ: 24818569 Sídlem: Tusarova 877/56, 170 00 Praha 7

Provozovatel webu:

INTERSTORE CAPITAL s.r.o.
Rybná 716/24
Staré Město
110 00 Praha 1

IČ: 05459745

Provozovatel webu není zprostředkovatelem ani poskytovatelem žádného z produktů.

Důležité informace

© 2021 MicroCredit.cz

Facebook Twitter