Ferratum recenze

Ferratum

Společnost Ferratum vznikla ve Finsku už v roce 2005. Z toho můžeme usoudit, že tato nebankovní instituce byla jedna z prvních, která zavedla krátkodobé půjčky před výplatou. Možná jste také slyšeli označení Finská zápůjčka. Své služby poskytuje v řadě zemích Evropské unie, ale i v Asii nebo jižní Americe.

Ferratum

Recenze Ferratum půjčky

Každý potencionální klient má na výběr z několika finančních produktů. Zvolit si můžete mezi Ferratum Credit, další službou je Ferratum Micro a nesmíme zapomenout na Ferratum Plus. Každá půjčka má rozdílné parametry, proto si každou z nich důkladně projděte než se rozhodnete. 

Co budu k vyřízení půjčky potřebovat?

Připravte si mobilní telefon, platný občanský průkaz, emailovou schránku a bankovní účet. Následně mohou být vyžadovány dokumenty, které potvrdí vaši solventnost (výpis z bankovního účtu, výplatní pásky).

Může o půjčku požádat i OSVČ?

Ano, o půjčku může požádat i osoba samostatně výdělečně činná ve věku 19 - 85 let, ale nesmí mít nesplacenou půjčku u Ferratum bank.

Jak rychle obdržím peníze?

Peníze jsou obvykle převedeny na váš bankovní účet následující pracovní den.

Co dělat, když nejsem schopen půjčku splatit včas?

V první řadě kontaktujte zákaznický servis, kde s vámi domluví náhradní termín splatnosti. Také je zde možnost si půjčku před termínem splatnosti prodloužit o 30 dnů a to až 2x.

Ferratum přihlášení

Do zákaznického účtu se můžete přihlásit pomocí rodného čísla a PIN kódu, který vám byl přidělen po odeslání online žádosti. Stránku pro přihlášení naleznete ZDE. Pokud jste zapomněli váš PIN kód nevadí, zde si můžete nechat vygenerovat nový. 


Kontaktní údaje

Sídlo společnosti

Ferratum Bank p.l.c.
ST Business Centre
120 The Strand
Gzira, GZR 1027, MALTA

Zákaznickou infolinku můžete kontaktovat na čísle 245 001 715 a nebo 255 719 133.

Provozní doba

  • po - pá 07:00 - 20:00
  • so 09:00 - 17:00
  • ne 08:00 - 20:00

email: [email protected]

oddělení pohledávek: [email protected]

Zkušenosti klientů

Velmi nás překvapila zpětná vazba zákazníků, kterou si můžete ověřit na stránkách Trustpilot. Služby této společnosti doporučuje více než 80%, což je rozhodně velké plus.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.