MicroCredit.cz
Stránka je zabezpečena pomocí SSL
Creditstar

Je součástí mezinárodní společnosti Creditstar Group, která podniká v České republice, Anglii, Španělsku, Finsku a nebo Švédsku. V našich končinách má tento poskytovatel nebankovních služeb více než 500 000 klientů. Mezi hlavní kréda patří zodpovědné úvěrování a spolehlivost všech služeb. Pokud vás zajímá s jak velkou částkou vám vypomohou a kolik zde přeplatíte jste na správném místě!

Credistar recenze

Web je stručný a jasný. První půjčka je do 7 000 Kč na 5 dnů až 3 měsíce. Na posuvníku ihned vidíte kolik v jednotlivých splátkách zaplatíte. Pravidelní zákazníci (ti, jenž mají splacený alespoň jeden úvěr) mohou usilovat až o 19 000 Kč. S tím, že zápůjční lhůta je stejná. 

Podmínky půjčky

  • věk alespoň 18 let
  • trvalý pobyt na území České republiky
  • vlastní bankovní účet
  • mobilní telefon
  • email
  • potvrzení o příjmu
  • výpis z bankovního účtu za posledních 3 - 6 měsíců
  • zaslání 1,- (verifikační poplatek)

Jak o úvěr zažádat

Pokud chcete požádat o půjčku musíte se nejdříve zaregistrovat (tato registrace je spojena s žádostí o úvěr). Celý proces nezabere více než 10 minut. 

  • na posuvnících zvolte požadovanou sumu plus dobu splatnosti a klikněte na tlačítko "Zažádat"
  • po odeslání formuláře budete kontaktováni operátorem společnosti Creditstar, který vám sdělí veškeré bližší informace a rovněž může vyžádat zaslání dokumentů, které potvrdí vaši úvěruschopnost

Creditstar přihlášení

Do uživatelské sekce se můžete přihlásit ZDE.

Kontakt

Creditstar Czech

Pobřežní 249/46, Karlín 
186 00 Praha 8

Zákaznický servis : +420 2 28885888

Email: [email protected]

Po-Pá 9.00-17.00

Shrnutí

Creditstar příliš nevybočuje od běžných nebankovních společností. Prodloužená doba splatnosti až na 3 měsíce může přijít vhod a také nebudete tak zatíženi měsíčními splátkami. Ať už se jedná o drobnou částku vždy důkladně zvažte, zda je úvěr ve vaší situaci poslední možné řešení. Druhé zaměstnání může být nepříjemné, ale na čas to jistě zvládnete a nemusíte se zadlužovat. Znáte to přísloví dvakrát měř jednou řež. Není na škodu ho někdy použít v praxi.   

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.