Výměna manželek hadi

Výměna manželek hadi 30.8.2017

Video plné emocí, kde se obě rodiny setkají tváří v tvář. Urážky, nadávky a násilí, z toho je zřejmé, že se jedná o velmi emotivní díl Výměny manželek. Na premiéru se můžete těšit 30.8.2017 ve 20:20 na stanici TV Nova. Středeční výměna manželek hadi vyvolala velký rozruch. Řada lidí na internetu uvádí, že slečna Jana požila před střetnutím s ostatními nějaké omamné látky. Jak to bylo ve skutečnosti?

První rodina žije v Německu ve městě Zittau. Jana, Roman a dvě dcery Viktorka a Laura. Tento mladý pár se přihlásil do výměny proto, aby vylepšil vzájemné soužití a to, jak se jeden ke druhému chovají. Bohužel mají zkušenosti s častými hádkami a dokonce i prý s fyzickým napadáním.

Druhá rodina žije v Praze a tvoří ji Sabina její přítel Tomáš, dcera Michaela a syn Daniel.

půjčka bez registru

Výměna manželek hadi: Jak to bylo doopravdy – Jana s hadem

Jana, která chová doma několik hadů uvedla, že v době vyhrocené scény rozhodně nebyla na drogách, ale, že zkombinovala léky na nervi s alkoholem. Celá událost ji moc mrzí, ale bohužel ji už nemůže vzít zpátky. Slečna Jana se již s Romanem rozešla. Také uváděla, že její bývalý přítel užíval drogy a to ho velmi negativně ovlivňovalo v jeho chování. Některé zdroje uvádějí, že se při natáčení dokonce u nich doma našli injekční stříkačky a jehly, ty jsou prý Romana. Nyní je velmi ráda, že se ho zbavila, protože ji údajně moc ubližoval.

Dále bylo vidět, že slečna Jana uzavřela jakousi dohodu s Tomášem o tom, že když jim stávající vztahy nevyjdou, že to dají dohromady. Ona uvádí, že si pouze rozuměli a nyní žádnou nouzi o muže nemá.

Jak si poradí Sabina v Německu s deseti hady a velmi hlučnou domácností? Jak to bude zvládat Jana s Tomášem? To vše uvidíte 30.8.2017 ve 20:20 na TV Nova

CELOU EPIZODU MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE ZDE

Nezávazná žádost až 300.000 Kč na 72 měsíců
Nezávazná žádost až 300.000 Kč na 72 měsíců

 

 

Výměna manželek hadi
4.3 (86.67%) 15 hlasů

Další články