Úvěr pro zadlužené

Lidí, kteří jsou zadlužení bohužel stále přibývá. Velmi často jsou na pokraji exekuce. Jak se dostat z této těžké životní situace? V těchto časech je velmi těžké pokrýt náklady na bydlení poplatit nájem a účty. Banky těmto klientům odmítají půjčit, protože jsou pro ně příliš riziková skupina. Dlužníci mají tendenci naletět podvodníkům, kteří jim naslibují hory doly, ale skutek utek. Kde je úvěr pro zadlužené nejvýhodnější?

Nebankovní úvěr pro zadlužené

Nebankovní sektor vám může nabídnout řešení, které hledáte, ale je pravděpodobné, že to bude chvíli trvat. Ně každá společnost vám půjčku poskytne. Doporučujeme nezávislé online srovnávače půjček, kde jsou všechny nabídky pohromadě. Tam je mnohem jednodušší orientace. Vždy postupujte důkladně a s rozmyslem. Zbytečně si neberte první úvěr, který bude k mání, mohli by jste toho poté litovat. Podrobně si přečtěte uživatelské recenze klientů a podle toho se rozhodujte. Pozor, ne každá recenze musí být pravdivá. Pokud pojmete toto podezření vyhledejte si tuto společnost na více místech.

úvěr pro zadlužené

Jedno z nejlepších řešení může být nebankovní konsolidace půjček, která vám může opravdu ulevit. Kdo by nechtěl splácet kratší dobu s nižší splátkou.

Úvěr pro zadlužené: Pozor na podvodné nabídky

Na klienty, kteří jsou ve finančních problémech je vyvíjen tlak ze všech stran. Věřitelé je urgují, aby zaplatili, co dluží a ostatní společnosti jim vyhrožují ukončení dodávek elektřiny nebo dokonce vystěhováním. Je pochopitelné, že tento člověk hledá pomoc, kde se dá.


Inzertní servery jsou plné podivuhodných nabídek, kde nejsou odkazy na žádné stránky, ale pouze email a mobilní číslo. Ve většině případech se jedná o podvodníky, kteří využijí vaší důvěry a připraví vás o zbytek peněz, který vám ještě zbyl. Jak to udělají? Několika tisícové poplatky předem jsou na denním pořádku, ale s tím, že vám nevyplatí ani korunu. Dalším trikem jsou zpoplatněná mobilní čísla, kde si účtují až 90 Kč/minuta, proto buďte opatrní.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.