Rychlá půjčka

Finanční potíže se mohou objevit z minuty na minutu. V podobě nezaplacených účtů nebo rozbitých spotřebičů. Co můžeme v takové situaci dělat? Pokud máte finanční rezervu použijete peníze z prasátka pokud ne tak nastávají komplikace. Někdo požádá rodinu nebo přátele, ale to vám může být proti srsti. Existuje řešení a je to rychlá půjčka.

První rychlá půjčka

Klient, který si půjčuje poprvé může být poměrně dost zmaten. Mám si vybrat bankovní nebo nebankovní půjčku? Jakého poskytovatele si vybrat? Nechci naletět. Kolik přeplatím? Jak je to s podpisem smlouvy? A mnoho dalších otázek má každý, kdo nemá s ničím podobným zkušenosti.

rychlá půjčka

Po úvěru sáhněte jen v situacích, kdy už nemáte jinou možnost a je to opravdu nutné. Při výběru postupujte následovně:

  1. Bankovní půjčku si mohu vzít tehdy když: Jsem zaměstnaný (nejlépe na plný úvazek). Smlouvu mám se zaměstnavatelem uzavřenou na dobu neurčitou. Pracuji v dané firmě déle jak 3 měsíce (nejsem ve zkušební době). Nemám žádný záznam v registru dlužníků a nejsem v exekučním řízení. Co tím získám? Rychlá půjčka v bance mi poskytne výhodnější a férovější úrok než mimo ni.
  2. Nebankovní půjčku si mohu vzít pokud: Jsem zaměstnaný, ale disponuji nižším příjmem. Pokud pracuji ve zkušební době. Jsem nezaměstnaný a nacházím se na úřadu práce. Jsem v registru dlužníků.
  3. Po výběru jedné z nich je nutné si vybrat poskytovatele. Pokud si nevíte jakého si vybrat můžete navštívit srovnávače půjček, kde je vše pohromadě. Najděte si recenze klientů. Může vám to hodně pomoci.
  4. Po bodu číslo 3 si vyplňte online žádost na webu nebo přímo na pobočce. Ihned poté by jste měli být kontaktováni s veškerými bližšími informacemi.
  5. Splácejte zodpovědně a včas. Zbytečně se nedostaňte do problémů ze kterých by jste se později velmi těžko vyvlíkli.
  6. Pokud vím, že nebudu schopen zaplatit včas uvědomím banku nebo poskytovatele nebankovní služeb a domluvím si jiné řešení.
 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.