Půjčky pro samoživitelky

Půjčky pro samoživitelky

Ženy na mateřské dovolené to mají opravdu těžké, musí se starat o o děti, uklízet domácnost a do toho zařizovat mnoho dalších náležitostí. V tomto těžkém období by měl být na blízku váš přítel/manžel a starat se o to, aby jste vy i děti měly vše potřebné. Nejhorší scénář nastává, když žena skončí na všechno sama, protože ji opustí partner. Následně nastává velký problém a to jsou především finance. Ačkoli ženy pobírají mateřskou dovolenou nestačí to ani zdaleka na uhrazení všech nákladů. Tento stav by měla pomoci vyřešit rodina, ale pokud toto východisko nemáte můžete zkusit půjčky pro samoživitelky, ale pozor musíte být opravdu opatrná.

Půjčí matce samoživitelce v bance?

Jako první vás pochopitelně napadne zajít do banky, kde máte vedené bankovní konto. Má matka na mateřské dovolené šanci sehnat půjčku u bankovní společnosti? V 80% případů bohužel ne, protože mateřskou berou pouze jako sociální dávku a ne jako normální příjem. Na druhou stranu mohou nastat výjimky a to v případě, že jste již dlouholetou klientkou a již jste několik půjček splatila a nebo splácíte hypotéku již několik let bez jakýchkoli problému.

půjčka
půjčka

Nebankovní půjčky pro samoživitelky

Nebankovní půjčky pro samoživitelky jsou přece jenom o něco dostupnější. Většina společností akceptuje i jiné zdroje příjmů než je zaměstnání. Ale pozor tyto úvěry jsou draží než v bance, proto si nejdříve důkladně pročtěte veškeré podmínky a také si zjistěte úrokovou sazbu a RPSN. Nikdy neposílejte žádné peníze předem (kromě verifikačního poplatku).

Výhodná půjčka pro matku samoživitelku, která to je?

Jaká půjčka je pro osamocenou maminku nejvýhodnější? Taková, která vás příliš nezatíží a nebudete mít problémy s následnými splátkami. Velkou výhodou je pokud se dá půjčka na mateřské splatit zdarma bez poplatků. Nejlepší varianta je pokud se obejdete bez jakéhokoli úvěru, ale je nám jasné, že to prostě pokaždé nejde.

Nezávazná žádost až 300.000 Kč na 84 měsíců
Nezávazná žádost až 300.000 Kč na 84 měsíců
Půjčky pro samoživitelky
5 (100%) 2 hlasů

Další články