MicroCredit.cz
Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka pro lidi s exekucí

Máte problémy s finančními prostředky? Dostali jste se do potíží s exekucí a nevíte jaké máte možnosti? Existuje půjčka pro lidi s exekucí?

Exekuce na plat

Váš zaměstnavatel vám bude každý měsíc odečítat srážku ze mzdy. Tuto částku posléze zašle exekutorskému úřadu k umořování dlužné částky dlužníka. Tato suma se vypočítá dle občanského soudního řádu.

  • tuto exekuci může nařídit exekutor, soudce a nebo finanční úřad
půjčka pro lidi s exekucí

Jak dlouho exekuce na plat trvá?

Tento druh exekuce není nijak časově omezen. Končí v případě vymožení celé dlužné částky.

Zablokování bankovního účtu

Exekutor má i možnost zablokování vašeho běžného bankovního účtu. Lidé se velmi často domnívají, že si založí účet u jiné banky a vše bude vyřešené. Bohužel to takhle nefunguje. Většinou to zjistí velmi rychle a ihned ho také zmrazí.

Co dělat?

  • první možností je domluvit se přímo s exekutorem na splátkovém kalendáři. V tomto případě by mohl vaše konto opět odblokovat.
  • ačkoli k němu nemáte přístup máte právo na jednorázový výběr a to dvojnásobek životního minima, což činí: 6820 Kč
  • doporučujeme se domluvit se zaměstnavatelem, aby vám vyplácel peníze hotově

Nemáte vlastní bankovní účet? Půjčte si v hotovosti

Pokud nemáte bankovní účet, můžete využít nebankovních půjček, které vyplácí peníze v hotovosti. Peníze je tam možné získat přímo na ruku nebo si je nechat vyplatit např. pomocí složenky. Seznam společností, které vyplácí půjčky v hotovosti naleznete zde.

Kde ji najdu: půjčka pro lidi s exekucí

Získat finanční pomoc v této těžké situaci je velmi obtížné, protože bankám se tento stav opravdu nezamlouvá a bohužel vám nepůjčí ani korunu. Alternativou může být nebankovní půjčka, ale i tam nemáte příliš velké šance. Každý věřitel ve vás nemůže mít velkou důvěru, protože vaše finanční minulost nevypadá zrovna nejlépe. Jedinou možností je soukromý investor, kterého přesvědčíte, že vše včas uhradíte. Každá půjčka pro lidi s exekucí je bohužel pro každého investora velmi riziková. Pokud se vám podaří najít soukromou osobu nebo nebankovní společnost, která vám peníze poskytne projděte si důkladně veškeré dokumenty než podepíšete. V některých případech je jedinou možností osobní bankrot, jenž je 5ti letý proces, který je opravdu velmi náročný, ale na druhou stranu vás může plně očistit.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.