Půjčka pro lidi s exekucí

Půjčka pro lidi s exekucí

Máte problémy s finančními prostředky? Dostali jste se do potíží s exekucí a nevíte jaké máte možnosti? Existuje půjčka pro lidi s exekucí?

Exekuce na plat

Váš zaměstnavatel vám bude každý měsíc odečítat srážku ze mzdy. Tuto částku posléze zašle exekutorskému úřadu k umořování dlužné částky dlužníka. Tato suma se vypočítá dle občanského soudního řádu.

  • tuto exekuci může nařídit exekutor, soudce a nebo finanční úřad

Jak dlouho exekuce na plat trvá?

Tento druh exekuce není nijak časově omezen. Končí v případě vymožení celé dlužné částky.

Půjčka pro lidi s exekucí
Půjčka pro lidi s exekucí

Zablokování bankovního účtu

Exekutor má i možnost zablokování vašeho běžného bankovního účtu. Lidé se velmi často domnívají, že si založí účet u jiné banky a vše bude vyřešené. Bohužel to takhle nefunguje. Většinou to zjistí velmi rychle a ihned ho také zmrazí.

Co dělat?

  • první možností je domluvit se přímo s exekutorem na splátkovém kalendáři. V tomto případě by mohl vaše konto opět odblokovat.
  • ačkoli k němu nemáte přístup máte právo na jednorázový výběr a to dvojnásobek životního minima, což činí: 6820 Kč
  • doporučujeme se domluvit se zaměstnavatelem, aby vám vyplácel peníze hotově

Nemáte vlastní bankovní účet? Půjčte si v hotovosti

Pokud nemáte bankovní účet, můžete využít nebankovních půjček, které vyplácí peníze v hotovosti. Peníze je tam možné získat přímo na ruku nebo si je nechat vyplatit např. pomocí složenky. Seznam společností, které vyplácí půjčky v hotovosti naleznete zde.

Kde ji najdu: půjčka pro lidi s exekucí

Získat finanční pomoc v této těžké situaci je velmi obtížné, protože bankám se tento stav opravdu nezamlouvá a bohužel vám nepůjčí ani korunu. Alternativou může být nebankovní půjčka, ale i tam nemáte příliš velké šance. Každý věřitel ve vás nemůže mít velkou důvěru, protože vaše finanční minulost nevypadá zrovna nejlépe. Jedinou možností je soukromý investor, kterého přesvědčíte, že vše včas uhradíte. Každá půjčka pro lidi s exekucí je bohužel pro každého investora velmi riziková. Pokud se vám podaří najít soukromou osobu nebo nebankovní společnost, která vám peníze poskytne projděte si důkladně veškeré dokumenty než podepíšete. V některých případech je jedinou možností osobní bankrot, jenž je 5ti letý proces, který je opravdu velmi náročný, ale na druhou stranu vás může plně očistit.

Nezávazná žádost až 300.000 Kč na 84 měsíců
Nezávazná žádost až 300.000 Kč na 84 měsíců

 

Půjčka pro lidi s exekucí
4 (80%) 19 hlasů

Další články