Půjčka pro důchodce

Senioři nad 65 let jsou pro bankovní i nebankovní společnosti poměrně velkým rizikem, protože v takovém věku už každému zdraví tolik neslouží jako kdysi. Lidé s vyšším věkem mají největší problém získat úvěr u banky, tyto instituce jsou k důchodcům velmi přísné a půjčí jim jen zřídka. Dalším problémem je to, že penze jsou v České republice stále velmi nízké. Ano, pomalu se zvyšují, ale sotva o roční inflaci. Rychlá půjčka pro důchodce od nebankovní společnosti je mnohem dostupnější.

Rychlá nebankovní půjčka pro důchodce – jak postupovat?

V první řadě si vyberte vhodného poskytovatele. Pokud váháte nad tím, která půjčka je ta pravá doporučujeme srovnávací weby, kde jsou všechny aktuální nabídky pohromadě. Až se prokousáte několika společnostmi a vyberete tu správnou můžete začít s žádostí. Na posuvníku si zvolíte sumu o jakou máte zájem a dobu splatnosti, dále vyplníte jméno, příjmení a email. Pokud nemáte emailovou schránku nezoufejte, můžete si ji zdarma založit zde. Následně stačí kliknout na odeslat žádost a otevře se vám druhý o něco podrobnější formulář. Jeho vyplnění by vám nemělo dělat žádné potíže, v případě že si nebudete vědět rady doporučujeme kontaktovat podporu formu online chatu a nebo zavolat na infolinku poskytovatele. Vypsání kolonek není nikterak složité připravte si občanský průkaz, mobilní telefon a číslo bankovního účtu. Po odeslání by jste měl/a být ihned kontaktován/a o výsledku vaší žádosti.

půjčka pro důchodce

Nikdy neplaťte žádné poplatky dopředu kromě 1,- ta může být vyžadována, aby se ujistili, že se skutečně jedná o vaše bankovní konto a nedošlo k chybě.

Půjčky pro invalidní důchodce

Nejen lidé, kteří pobírají starobní důchod mohou žádat o půjčku. Je zde i skupina invalidních důchodců, kteří jsou také velmi častými klienty nebankovních společností. Částky poskytnuté těmto klientům většinou nepřesahují hranici 20 000 Kč s dobou splatnosti do tří měsíců. Banky se bohužel zdráhají této skupině lidí půjčit.


Půjčka pro důchodce u banky

Jak bylo již řečeno banky se o penzisty příliš nezajímají, protože se bojí rizika, ale existují i výjimky, proto se nebojte zajít do vaší banky a zeptat se přímo tam.

Půjčky na důchod shrnutí

Většinou se stává to, že staří rodiče vypomáhají finančně svým dospělým dětem. Když potřebují peníze oni nabídněte jim pomocnou ruku, jistě si to zaslouží. Půjčka pro důchodce může být v mnoha ohledech pro staršího člověka velmi rizikovou záležitostí.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.