Půjčka pro důchodce

Půjčka pro důchodce

Senioři nad 65 let jsou pro bankovní i nebankovní společnosti poměrně velkým rizikem, protože v takovém věku už každému zdraví tolik neslouží jako kdysi. Lidé s vyšším věkem mají největší problém získat úvěr u banky, tyto instituce jsou k důchodcům velmi přísné a půjčí jim jen zřídka. Dalším problémem je to, že penze jsou v České republice stále velmi nízké. Ano, pomalu se zvyšují, ale sotva o roční inflaci. Rychlá půjčka pro důchodce od nebankovní společnosti je mnohem dostupnější.

Rychlá nebankovní půjčka pro důchodce – jak postupovat?

V první řadě si vyberte vhodného poskytovatele. Pokud váháte nad tím, která půjčka je ta pravá doporučujeme srovnávací weby, kde jsou všechny aktuální nabídky pohromadě. Až se prokousáte několika společnostmi a vyberete tu správnou můžete začít s žádostí. Na posuvníku si zvolíte sumu o jakou máte zájem a dobu splatnosti, dále vyplníte jméno, příjmení a email. Pokud nemáte emailovou schránku nezoufejte, můžete si ji zdarma založit zde. Následně stačí kliknout na odeslat žádost a otevře se vám druhý o něco podrobnější formulář. Jeho vyplnění by vám nemělo dělat žádné potíže, v případě že si nebudete vědět rady doporučujeme kontaktovat podporu formu online chatu a nebo zavolat na infolinku poskytovatele. Vypsání kolonek není nikterak složité připravte si občanský průkaz, mobilní telefon a číslo bankovního účtu. Po odeslání by jste měl/a být ihned kontaktován/a o výsledku vaší žádosti.

Nikdy neplaťte žádné poplatky dopředu kromě 1,- ta může být vyžadována, aby se ujistili, že se skutečně jedná o vaše bankovní konto a nedošlo k chybě.

půjčka pro důchodce
půjčka pro důchodce

Půjčky pro invalidní důchodce

Nejen lidé, kteří pobírají starobní důchod mohou žádat o půjčku. Je zde i skupina invalidních důchodců, kteří jsou také velmi častými klienty nebankovních společností. Částky poskytnuté těmto klientům většinou nepřesahují hranici 20 000 Kč s dobou splatnosti do tří měsíců. Banky se bohužel zdráhají této skupině lidí půjčit.

Půjčka pro důchodce u banky

Jak bylo již řečeno banky se o penzisty příliš nezajímají, protože se bojí rizika, ale existují i výjimky, proto se nebojte zajít do vaší banky a zeptat se přímo tam.

Půjčky na důchod shrnutí

Většinou se stává to, že staří rodiče vypomáhají finančně svým dospělým dětem. Když potřebují peníze oni nabídněte jim pomocnou ruku, jistě si to zaslouží. Půjčka pro důchodce může být v mnoha ohledech pro staršího člověka velmi rizikovou záležitostí.

Nezávazná žádost až 300.000 Kč na 84 měsíců
Nezávazná žádost až 300.000 Kč na 84 měsíců
Půjčka pro důchodce
5 (100%) 2 hlasů

Další články