Půjčka na nájem

Náklady na bydlení se neustále zvyšují. Ceny nemovitostí stoupají jak ve velkých městech tak i na vesnicích. Stále více lidí se obává toho, že skončí na ulici, protože nemají na nájem. Najde se nějaké řešení, které pomůže každému? Průzkumy ukazují, že nejohroženější lidé jsou právě matky samoživitelky na mateřské dovolené, které nejsou schopny poplatit veškeré náklady. Vyřeší daný problém půjčka na nájem a nebo celou situaci jen zhorší, to si povíme v dnešním článku.

Nezaplacený nájem, co dělat, když není na nájem

Nikdo nechce být pozadu s placením, ale občas se stane, že vaše mateřská a nebo výplata manžela dorazí později a vy jednoduše nemáte ani korunu. V první řadě se snažte takové situaci předejít. Jak to udělat? Pokud chcete být připraveni na nečekané finanční situace budete muset začít odkládat alespoň 10% – 20% z vaší mzdy. Po několika měsících budete rádi, když bude možné sáhnout po rezervě. Co ale dělat, když se blíží datum splatnosti a vy nemáte z čeho zaplatit nájem? Neutíkejte od problému, ale snažte se ho vyřešit. Není ostudou navštívit majitele/majitelku a svěřit se mu se současnou situací, pokud uvidí, že chcete vše vyřešit jistě pár dnů počká. Následně je na vás, aby jste si našel nějakou další brigádu a nebo požádal/a o pomoc rodinu, či přátele.

půjčka na nájem

Rychlá nebankovní půjčka na nájem, pomůže mi?

Stále více lidí sáhne v případě problému po tom nejrychlejším a nejjednodušším řešením. Tím je zpravidla půjčka na nájem. Pokud víte, že se jedná o ojedinělou situaci a jste si 100% jistí, že nebudete mít problémy s následným splacením úvěru je vše v pořádku. Ale dejte si pozor, aby jste následující měsíc neměli na krku půjčku a nedoplatek za bydlení. Při výběru půjčky na bydlení vyberte takovou s minimálními poplatky.


Nemáte na nájemné? Může vám pomoci stát

Díky příspěvku na bydlení od státu lze získat nějaké finance navíc do rodinného rozpočtu. O tuto pomoc můžete požádat pokud jsou vaše náklady na bydlení vyšší než třetina vašich celkových příjmů. O jak velkou částku se jedná, přibližná suma je vyčíslena na 3 300,- Doporučujeme navštívit sociální odbor městského úřadu podle místa bydliště a zeptat se podrobněji.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.