Půjčka bez ručitele

Rychlá půjčka bez ručitele je k nalezení téměř na každém rohu. Určitě by se dalo říct, že je to v České republice nejrozšířenější a nejoblíbenější druh bankovní i nebankovní půjčky. Její největší výhodou je, že ke sjednání nepotřebujete žádného ručitele (k uzavření smlouvy není nutná třetí osoba). Dokonce nemusíte ani zastavovat nemovitost nebo pozemek. Což může být i nevýhoda, protože ručením se zvyšuje vaše bonita. Další nevýhodou může být to, že vám nebude poskytnuta tak velká částka, ale v poslední době se částka, kterou lze získat i bez zajištění zvyšuje. Také se můžete setkat s vyššími úroky, ale není to pravidlem.

Úvěry bez zajištění jsou obvyklé do 500 000 Kč. U vyšších částek se budete muset zaručit. V těchto případech je velmi důležité, aby jste si velmi důkladně prostudovali smlouvu, kterou se chystáte podepsat. Rychlá půjčka bez ručitele se dá v 99% uzavřít online bez toho, aby jste museli opustit obývací pokoj. Peníze by jste měli získat na účet do několika minut. Pokud chcete celý proces urychlit zjistěte si nejdříve u jakých bank má poskytovatel vedené účty. Pokud se budou bankovní spojení shodovat s vaším trvá převod pár vteřin, pokud ne můžete čekat až dva dny. Některé společnosti vám umožní si vyzvednout peníze na pobočce, benzínové pumpě, nebo dokonce ve trafice.

půjčka bez ručitele

Půjčka bez ručitele: neplaťte nic dopředu

Pozor na nemalé poplatky předem, které si mohou účtovat pochybné společnosti, které velmi často parazitují na jménech známých firem. Zaplacením poplatku 2000 Kč předem s tím, že peníze obdržíte další den je ve většině situacích pouze sprostý podvod. Jediný poplatek, který po vás může být požadován předem je verifikační poplatek 1,-. Nemusíte se strachovat jedná se pouze o to, aby zjistili, že se opravdu jedná o váš účet a nebo neposlali peníze jinam.


Služba jako je půjčka bez ručitele je velmi dobrá služba, ale záleží na tom kým je poskytovaná a zda člověk, co si jo bere umí zacházet s penězi a je finančně gramotný.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.