Půjčka bez ručitele

půjčka bez ručitele

Rychlá půjčka bez ručitele je k nalezení téměř na každém rohu. Určitě by se dalo říct, že je to v České republice nejrozšířenější a nejoblíbenější druh bankovní i nebankovní půjčky. Její největší výhodou je, že ke sjednání nepotřebujete žádného ručitele (k uzavření smlouvy není nutná třetí osoba). Dokonce nemusíte ani zastavovat nemovitost nebo pozemek. Což může být i nevýhoda, protože ručením se zvyšuje vaše bonita. Další nevýhodou může být to, že vám nebude poskytnuta tak velká částka, ale v poslední době se částka, kterou lze získat i bez zajištění zvyšuje. Také se můžete setkat s vyššími úroky, ale není to pravidlem.

Úvěry bez zajištění jsou obvyklé do 500 000 Kč. U vyšších částek se budete muset zaručit. V těchto případech je velmi důležité, aby jste si velmi důkladně prostudovali smlouvu, kterou se chystáte podepsat. Rychlá půjčka bez ručitele se dá v 99% uzavřít online bez toho, aby jste museli opustit obývací pokoj. Peníze by jste měli získat na účet do několika minut. Pokud chcete celý proces urychlit zjistěte si nejdříve u jakých bank má poskytovatel vedené účty. Pokud se budou bankovní spojení shodovat s vaším trvá převod pár vteřin, pokud ne můžete čekat až dva dny. Některé společnosti vám umožní si vyzvednout peníze na pobočce, benzínové pumpě, nebo dokonce ve trafice.

Půjčka bez ručitele: neplaťte nic dopředu

Pozor na nemalé poplatky předem, které si mohou účtovat pochybné společnosti, které velmi často parazitují na jménech známých firem. Zaplacením poplatku 2000 Kč předem s tím, že peníze obdržíte další den je ve většině situacích pouze sprostý podvod. Jediný poplatek, který po vás může být požadován předem je verifikační poplatek 1,-. Nemusíte se strachovat jedná se pouze o to, aby zjistili, že se opravdu jedná o váš účet a nebo neposlali peníze jinam.

Služba jako je půjčka bez ručitele je velmi dobrá služba, ale záleží na tom kým je poskytovaná a zda člověk, co si jo bere umí zacházet s penězi a je finančně gramotný.

Nezávazná žádost až 300.000 Kč na 84 měsíců
Nezávazná žádost až 300.000 Kč na 84 měsíců
Půjčka bez ručitele
4.8 (96.67%) 6 hlasů

Další články