Půjčka 10000 na splátky

Půjčka 10000 na splátky

Malé krátkodobé půjčky mají jednu velkou nevýhodu a tou je splatnost pouze 30 dnů. Stále více lidem dělá problém zaplatit na konci měsíce celou částku a k tomu ještě nějaký ten poplatek. Tyto úvěry poté mohou člověka zatížit ještě mnohem více než kdyby si žádný nebral. Proto může být lepší najít si k práci nějakou brigádu a snažit se vše poplatit ze svého. To samozřejmě pokaždé nejde, naštěstí je zde půjčka 10000 na splátky, kterou si můžete rozdělit na několik splátek, tak, aby finanční břemeno nebylo příliš vysoké.

Půjčka 10000 na splátky bez doložení příjmu?

V minulém roce nebyla po žadatelích o půjčku vyžadované žádné doložení o tom, jak vysoký mají příjem. Samozřejmě to bylo jen u půjček do 10 000 Kč. Nyní se zákony změnily a přitvrdily. Od 21.12. 2016 musí nebankovní poskytovatelé vyžadovat od všech žadatelů dokumenty, které potvrzují jejich solventnost.

půjčka bez registru
půjčka bez registru

Půjčka 10000 na splátky a její výhody

Mohou ji získat i klienti jejichž příjem nepřesahuje 11 000 Kč měsíčně. Jedná se hlavně o důchodce, studenty, matky na mateřské a občany na sociálních dávkách. Dobu splatnosti si můžete nastavit podle sebe od 1 – 24 měsíců. Překážkou nemusí být ani záznam v registrech.

Půjčka 10000 na splátky a její nevýhody

Když jsme zmínili výhody měli bychom uvést také nevýhody. Tou první je, že ve výsledku můžete přeplatit opravdu velkou sumu, proto je dobré zvolit takovou půjčku, kde je možné předčasné splacení zdarma. Dalším mínusem je to, že vás čekají opravdu velké poplatky v případě, že se vám nepodaří úvěr splatit včas. Je zde poměrně velké riziko dluhové pasti, především pro občany s nízkým příjmem.

Půjčka 10000 na splátky bez registru

Nyní do registru dlužníků nahlížejí všechny bankovní i nebankovní společnosti, protože musí. Ale neznamená to, že bude vaše žádost automaticky zamítnuta, když zde budete mít negativní záznam. Banky k tomu samozřejmě přistupují jinak a tyto “problémové” klienty odmítají ihned.

Nezávazná žádost až 300000 Kč na 84 měsíců
Nezávazná žádost až 300000 Kč na 84 měsíců
Půjčka 10000 na splátky
4 (80%) 10 hlasů

Další články