Půjčka 10000 na splátky

Malé krátkodobé půjčky mají jednu velkou nevýhodu a tou je splatnost pouze 30 dnů. Stále více lidem dělá problém zaplatit na konci měsíce celou částku a k tomu ještě nějaký ten poplatek. Tyto úvěry poté mohou člověka zatížit ještě mnohem více než kdyby si žádný nebral. Proto může být lepší najít si k práci nějakou brigádu a snažit se vše poplatit ze svého. To samozřejmě pokaždé nejde, naštěstí je zde půjčka 10000 na splátky, kterou si můžete rozdělit na několik splátek, tak, aby finanční břemeno nebylo příliš vysoké.

Půjčka 10000 na splátky bez doložení příjmu?

V minulém roce nebyla po žadatelích o půjčku vyžadované žádné doložení o tom, jak vysoký mají příjem. Samozřejmě to bylo jen u půjček do 10 000 Kč. Nyní se zákony změnily a přitvrdily. Od 21.12. 2016 musí nebankovní poskytovatelé vyžadovat od všech žadatelů dokumenty, které potvrzují jejich solventnost.

půjčka 10000 na splátky

Půjčka 10000 na splátky a její výhody

Mohou ji získat i klienti jejichž příjem nepřesahuje 11 000 Kč měsíčně. Jedná se hlavně o důchodce, studenty, matky na mateřské a občany na sociálních dávkách. Dobu splatnosti si můžete nastavit podle sebe od 1 – 24 měsíců. Překážkou nemusí být ani záznam v registrech.

Půjčka 10000 na splátky a její nevýhody

Když jsme zmínili výhody měli bychom uvést také nevýhody. Tou první je, že ve výsledku můžete přeplatit opravdu velkou sumu, proto je dobré zvolit takovou půjčku, kde je možné předčasné splacení zdarma. Dalším mínusem je to, že vás čekají opravdu velké poplatky v případě, že se vám nepodaří úvěr splatit včas. Je zde poměrně velké riziko dluhové pasti, především pro občany s nízkým příjmem.


Půjčka 10000 na splátky bez registru

Nyní do registru dlužníků nahlížejí všechny bankovní i nebankovní společnosti, protože musí. Ale neznamená to, že bude vaše žádost automaticky zamítnuta, když zde budete mít negativní záznam. Banky k tomu samozřejmě přistupují jinak a tyto “problémové” klienty odmítají ihned.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.