První půjčka zdarma

Věci zdarma dokáží jistě potěšit, ať už to je vzorek parfému a nebo ochutnávka zmrzliny. Ve finanční sféře si můžeme bez poplatku založit bankovní účet, jeho vedení nás také nic nestojí dokonce ani výběry z cizích bankomatů. Nebankovní společnosti nám mohou poskytnout peníze bez úroku. Jak taková první půjčka zdarma vypadá?

První půjčka zdarma ihned do výplaty

O půjčky před výplatou zdarma je čím dál tím větší zájem. Možná si říkáte, co z toho tyto firmy mají, ale věřte tomu, že je to dobrý marketingový tah. Po splacení úvěru je velmi velká šance, že se vrátíte a půjčíte si znovu. Nezapomínejte na to, že tato "akce" se většinou vztahuje jen na první půjčku. Peníze bez úroků jsou jistě fajn a mohou se hodit do výplaty a nebo na uhrazení nečekaných výdajů.

první půjčka zdarma

První půjčka zdarma ihned na bankovní účet

Každý klient musí splnit podmínky, které se mohou u každé společnosti trochu lišit. O půjčku může usilovat pouze osoba starší 18 let, které má české občanství a disponuje vlastní bankovním účtem. Velkou výhodou je, že u půjčky bez poplatků máte velké šance na to, že bude úvěr schválen. Tudíž půjčku zdarma získají i matky na mateřské dovolené, důchodci a nebo studenti. 

Půjčka až 10000 zdarma

Obvyklá částka, kterou lze obdržet zdarma je 10000 Kč s dobou splatnosti kolem jednoho měsíce. Počítejte s tím, že poskytovatel musí ověřit vaši solventnost. Záznam v registru dlužníků nemusí znamenat až tak velký problém, ale občas to je důvod zamítnutí žádosti. 

Výhody první půjčky zdarma

  • nepřeplatíte ani korunu navíc (pokud dodržíte základní podmínky)
  • nízké nároky na žadatele
  • nepotřebujete ručitele
  • není vyžadována zástava nemovitosti 
  • peníze jsou převedeny ihned na váš bankovní účet
  • nemusíte navštěvovat žádnou pobočku

Nevýhody první půjčky zdarma

  • malá doba splatnosti
  • prodloužení půjčky je obvykle zpoplatněno
  • nízká částka k zapůjčení
  • pouze první půjčka je zdarma

Nejčastější dotazy klientů k první půjčce zdarma

Půjčí mi, i když jsem momentálně nezaměstnaný a nebo ve zkušební době?
I v tomto případě můžete žádat o půjčku, ale vaše šance se bohužel snižují.

Mám zájem o vyšší částku než 10000 Kč, půjčí mi třeba 50000 Kč bez poplatků?
Bohužel, na takto vysoké částky se akce nevztahuje

Může půjčku zdarma získat i matka na mateřské dovolené a nebo OSVČ?
Ano, oba zmínění mají nárok na půjčku s nulovým přeplatkem

Musím dokládat svůj příjem?
Ano, většinou je vyžadován výpis z bankovního účtu a nebo výplatní páska.

Srovnání půjček, které jsou zdarma

U každého nebankovního poskytovatele najdete jiné parametry půjčky zdarma, proto doporučuje, aby jste si prošli více stránek. Pokud nevíte kde začít zkuste nezávislé porovnávače nebankovních produktů, které vám jistě pomohou s rozhodováním.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.