Potřebuji půjčit peníze

Potřebuji půjčit peníze

Finanční tíseň není nic příjemného, ale existuje mnoho způsobů jak ji řešit. Některé možnosti jsou rychlejší jiné pomalejší. V dnešním článku se vám budeme snažit poradit jak se zachovat pokud vás zaskočily nečekané výdaje. Na internetu naleznete mnoho zoufalých inzerátů, kde se píše: potřebuji půjčit peníze udělám cokoli. Tyto tvrzení nás opravdu velmi zarazili. Je smutné, že si mnoho lidí neví rady a sníží se k čemukoli. Dejte si velký pozor, aby jste se nestal/a obětí lichváře, který vám poskytne hotovost, ale posléze z vás sedře kůži.

Kde sehnat peníze?

Nejjednodušší způsob je to, že požádáte rodinu a nebo blízké přátele o finanční výpomoc. Pokud se jedná o ojedinělou událost jistě vám pomohou, ale pokud si od nich půjčujete neustále nečekejte, že pochodíte s úspěchem. Ne každý má takové štěstí, že mu známí vypomohou. Další možností je, že si vsadíte a nebo koupíte za zbytek peněz výherní los. Tuto variantu berte s nadhledem, je zde opravdu malá šance, že vyhrajete více jak 100 Kč, ale proč to nezkusit. Lepší bude, když si najdete lépe placenou práci a nebo alespoň brigádu, kde je výplata po každé směně. Pokud si přivstanete můžete roznášet letáky, kde si můžete přijít i na 5 000 Kč navíc měsíčně. Je nám jasné, že mít dvě práce není žádný med, ale nějakou dobu se to vydržet dá.

půjčka bez registru
půjčka bez registru

Potřebuji půjčit peníze – banka

Získat bankovní půjčku může být těžší než si myslíte. Díky mediální masáži to vypadá, že půjčí každému, ale opak je pravdou. Je samozřejmostí, že musíte doložit mnoho dokumentů jako je doložení příjmů, výpis z účtu, výplatní pásky atd. Bohužel ani po předložení všech náležitostí vám nemusí být úvěr schválený. Nebo ho schválí, ale s jinou úrokovou sazbou než jste čekali. Dalším problémem může být to, když máte negativní záznam v registrech dlužníků. To může vyřešit nebankovní půjčka, která je poskytována i za předpokladu, že jste se opozdil/a se splátkami.

Potřebuji půjčit peníze – nebankovní půjčka

I půjčka mimo banku se může vyplatit. Doporučujeme si vybrat spíše takovou, která je bezúročná. Nejčastěji jsou to úvěry do 10 000 Kč a také se musí jednat o první žádost u dané společnosti. Tato půjčka před výplatou je určena všem zaměstnancům, ale i matkám na mateřské dovolené nebo důchodcům.

Nezávazná žádost až 300.000 Kč na 84 měsíců
Nezávazná žádost až 300.000 Kč na 84 měsíců

Potřebuji půjčit peníze
5 (100%) 2 hlasů


Další články