Potřebuji půjčit peníze

Finanční tíseň není nic příjemného, ale existuje mnoho způsobů jak ji řešit. Některé možnosti jsou rychlejší jiné pomalejší. V dnešním článku se vám budeme snažit poradit jak se zachovat pokud vás zaskočily nečekané výdaje. Na internetu naleznete mnoho zoufalých inzerátů, kde se píše: potřebuji půjčit peníze udělám cokoli. Tyto tvrzení nás opravdu velmi zarazili. Je smutné, že si mnoho lidí neví rady a sníží se k čemukoli. Dejte si velký pozor, aby jste se nestal/a obětí lichváře, který vám poskytne hotovost, ale posléze z vás sedře kůži.

Kde sehnat peníze?

Nejjednodušší způsob je to, že požádáte rodinu a nebo blízké přátele o finanční výpomoc. Pokud se jedná o ojedinělou událost jistě vám pomohou, ale pokud si od nich půjčujete neustále nečekejte, že pochodíte s úspěchem. Ne každý má takové štěstí, že mu známí vypomohou. Další možností je, že si vsadíte a nebo koupíte za zbytek peněz výherní los. Tuto variantu berte s nadhledem, je zde opravdu malá šance, že vyhrajete více jak 100 Kč, ale proč to nezkusit. Lepší bude, když si najdete lépe placenou práci a nebo alespoň brigádu, kde je výplata po každé směně. Pokud si přivstanete můžete roznášet letáky, kde si můžete přijít i na 5 000 Kč navíc měsíčně. Je nám jasné, že mít dvě práce není žádný med, ale nějakou dobu se to vydržet dá.

potřebuji půjčit peníze

Potřebuji půjčit peníze – banka

Získat bankovní půjčku může být těžší než si myslíte. Díky mediální masáži to vypadá, že půjčí každému, ale opak je pravdou. Je samozřejmostí, že musíte doložit mnoho dokumentů jako je doložení příjmů, výpis z účtu, výplatní pásky atd. Bohužel ani po předložení všech náležitostí vám nemusí být úvěr schválený. Nebo ho schválí, ale s jinou úrokovou sazbou než jste čekali. Dalším problémem může být to, když máte negativní záznam v registrech dlužníků. To může vyřešit nebankovní půjčka, která je poskytována i za předpokladu, že jste se opozdil/a se splátkami.


Potřebuji půjčit peníze – nebankovní půjčka

I půjčka mimo banku se může vyplatit. Doporučujeme si vybrat spíše takovou, která je bezúročná. Nejčastěji jsou to úvěry do 10 000 Kč a také se musí jednat o první žádost u dané společnosti. Tato půjčka před výplatou je určena všem zaměstnancům, ale i matkám na mateřské dovolené nebo důchodcům.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.