Nenáročná půjčka

Nenáročná půjčka – Jak si vyřídit úvěr?

Někdy se prostě stane, že člověk potřebuje peníze a nemá je. Stačí, aby se porouchalo auto nebo kotel v domě a co vy? Bez kotle v zimě nemůžete být a musíte tak ihned koupit nový. A bez auta lidé často také nemohou být, protože jej potřebují k práci či je doveze do práce, která je vzdálená několik kilometrů od domova. Co však dělat, když nemáte finanční prostředky? Může vám pomoci nenáročná půjčka.

Půjčit si je jednoduché

V dnešní době, kdy je na trhu spousta bankovních i nebankovních společností, je poměrně jednoduché si půjčit finance. Zřídit půjčku už není tak těžké a zdlouhavé, jako tomu bylo kdysi. Také banky zkracují čekací dobu a z dřívějších několika týdnů se stalo několik dní. Když však potřebujete půjčku ihned, doslova do pár minut, banky nejsou tou správnou volbou. Musíte se poohlédnout jinde.

nenáročná půjčka

Řešením je nebankovní společnost. Ta má pro své klienty výhody navíc, například rychlé vyřízení. Jednoduše na internetových stránkách společnosti vyplníte žádost a odešlete jí. Žádost se dostane do takzvaného schvalovacího procesu, kdy se celá přelouská a popřípadě se schválí nebo neschválí.

Rychle a jednoduše – Nenáročná půjčka

K dispozici je půjčka již od 500,- až do 10 000,-. Bývá schválená velmi rychle, peníze jsou na účet odesílány do 15 minut. Vzhledem k nízké půjčce je splatnost od 1 do 30 dní. Půjčka je k dostání pro nezaměstnané, není potřeba potvrzení o příjmu. Získat jí mohou i ti, kteří jsou na mateřské dovolené.


Potřebujete-li půjčit větší obnos, pak je tady půjčka od 10 000,- do 300 000,-, která má splatnost nově až do 84 měsíců. Rovněž dostanete peníze na účet ihned a je poskytována maminkám na mateřské dovolené, studentům, nezaměstnaných i důchodcům. Tato nenáročná půjčka přinese všem svým klientům přesně to, co potřebují. A stačí být jen občanem České republiky, mít svůj bankovní účet, být starší 18-ti let.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.