Nejlevnější půjčka

Nejlevnější půjčka – levněji to už nejde

Jsme národ, který miluje slevy a akce. Někteří spoluobčané se domnívají, že starší lidé kroužkují nejlevnější zboží v letácích pro zábavu, ale bohužel je to kvůli nízkým důchodům. Vyjít každý měsíc s osmi tisíci rozhodně není nic lehkého, a proto se nemůžeme divit, že se do Čech vozí jen ty nejlevnější potraviny. Kdo šetří, má za tři, říká se. Rozhodně se vyplatí myslet na horší časy, které mohou přijít zrovna, když je vůbec neočekáváme. Finanční situace každého z nás se může změnit ze dne na den. Doufáme, že ji nebudete nikdy potřebovat, ale i půjčka se občas vyplatí. Jaká nejlevnější půjčka je nejlepší a nejvýhodnější. Měli bychom si vybrat bankovní a nebo nebankovní sektor?

Nejlevnější bankovní půjčka 2018, která to je?

Chcete usilovat o úvěr, ale nevíte na koho se obrátit? Pochopitelně je nejlepší, když vám vypomůže rodina a nebo blízcí přátelé, ale ne každému to je příjemné. Doporučujeme raději navštívit nějakou bankovní instituci. Ačkoli budete muset splnit několik náležitostí jako je dostatečně vysoký a stabilní příjem obdržíte za to férovou půjčku. Nejlevnější bankovní půjčky začínají s úrokovou sazbou od 3,9%. Ale pozor, nenechte se opít rohlíkem a na vše se raději přeptejte. Nebojte se navštívit i menší banky jako je například Fio banka, Air Bank nebo Equa Bank.

nejlevnější půjčka

Nejlevnější půjčka na auto

Takzvané autopůjčky poskytuje také mnoho bankovních i nebankovních společností. Pokud jste vzorným klientem, který platí vše včas rozhodně sáhněte po bankovní půjčce, je levnější než jsou společnosti mimo banku. Doporučujeme ČSOB, Českou Spořitelnu a nebo Sberbank. Nebankovní půjčky tak levné nejsou, ale na druhou stranu máte mnohem vyšší šanci získat nějaké peníze.

Nejlevnější nebankovní půjčka

Jaká nebankovní půjčka je nejlevnější? Zpravidla jsou to ty krátkodobé, které nabízejí první úvěr zcela zdarma. Nemusíte se obávat žádného podvodu. Jedná se pouze o marketingový tah, který má přilákat více potencionálních zákazníků. Na druhou stranu proč toho nevyužít. Levné dlouhodobé půjčky poskytuje například Home Credit a nebo Cofidis.


Nejlevnější půjčka na bydlení

Nejlevnější půjčka na rekonstrukci domu nebo bytu? Tyto nabídky jsou zpravidla individuální a pro každého jiné. Nezdráhejte se vyzkoušet nezávislé online srovnávače.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.