Kimbi půjčka recenze

Kimbi půjčka recenze

Chcete vyzkoušet nějakou novou půjčku? Novinkou na trhu je nebankovní úvěr od společnosti Zaplo Finance jménem Kimbi půjčka. Zažádat si můžete od 10 000 Kč až 60 000 Kč s dobou splatnosti do 24 měsíců. Stránky jsou velmi přehledné. Na titulní straně ihned vidíte přesnou kalkulaci. Výhodou je, že si můžete odložit termín splátky, změnit si měsíční splátku a nebo požádat o více peněz.

Co musím splňovat, abych půjčku získal?

– občan ČR

– bankovní účet vedený na vaše jméno

– věk 18+

– stabilní příjem

– platný občanský průkaz

Jak zažádat o půjčku: Postup – Kimbi půjčka

Celý postup je velmi jednoduchý. Na úvodní stránce si zvolte jakou sumu chcete půjčit a na jakou dobu. Veškeré poplatky a úvěrovou sazbu uvidíte v kalkulačce. Výhodou je, že si zvolíte jak velkou splátku chcete. Poté si vytvoříte profil, aby jste získali přístup do uživatelské sekce. Následně vyplníte zbylé údaje, nahrajete potřebné dokumenty, odešlete vertifikační platbu (0,01 Kč na ověření, že se jedná o váš bankovní účet) a odešlete.  Nyní stačí vyčkat na vyrozumění.

půjčka bez doložení příjmu

Výhody půjčky

– ověřený poskytovatel

–  možnost předčasného splacení

– klientská zóna, kde můžete spravovat svou půjčku

– připomenutí splátek vám je každý měsíc zasláno

– možnost požádat o navýšení půjčky během splácení

Nevýhody Kimbi půjčky

– půjčka je poměrně drahá

– pouze pro občany České republiky

– je kontrolován registr dlužníků

Důležité kontakty

infolinka: 800 997 711

email: [email protected]

rychlá půjčka Kimbi poskytuje transparentní úvěr. Není zrovna nejlevnější, ale to by měl posoudit každý klient sám. Některé výhody jsou moc příjemné, které stojí za pochvalu. Pokud hledáte rychlou nebankovní půjčku bez skrytých poplatků je Kimbi půjčka jistě ta pravá.

O půjčku žádejte pouze tehdy, když ji opravdu potřebujete! V případě, že jste nenalezli jiné řešení. Buďte ke svým finačním závazků zodpovědní ať se zbytečně nedostanete do problémů z kterých se budete následně jen těžko dostávat.

Kimbi půjčka recenze
4.9 (97.5%) 8 hlasů

Další články