Inzerce půjček

Inzerce půjček

Reklama a inzerce půjček se nachází téměř všude kolem nás. Jaká inzerce je pro poskytovatele bankovních a nebankovních služeb nejvýhodnější? Na jakou reklamu si dát pozor a mnohem více si povíme v dnešním článku.

Televize

V programu každé stanice se nachází mnoho reklamních spotu na bankovní i nebankovní půjčky. Dovolit si je mohou jen ty největší společnosti jako je například Home Credit, Zaplo a samozřejmě banky. Tyto kampaně jsou velmi nákladné v řádech stovek tisíců až milionů. Cena se odvíjí podle toho v jakém vysílacím čase poběží. Pokud si určí, že pouze od 22. hodiny bude cena pochopitelně nižší. Společnosti tímto typem inzerce půjček osloví nejvyšší počet lidí a také zvyšují povědomí o své značce, což je velmi důležité.

Internet

Internet je skvělé místo, kde můžete oslovit velké publikum lidí poměrně za nízkou cenu. Jeho velkou výhodou je, že si každý inzerent může vybrat přesně to, co mu vyhovuje. Od placené reklamy na sociálních sítích, video inzerce formou videa například na youtube. Také je oblíbená bannerová propagace na navštěvovaných webech. Jako klienti si dejte pozor na možné podvodníky. Naleznete je hlavně v internetových inzercích, kde mohou vložit nabídku zdarma.

Noviny, časopisy a jiné tiskoviny

Tato možnost zviditelní je v současné době na ústupu, protože se vše mění do online podoby. Ale neznamená to, že bychom zde nenarazili na mnoho nabídek všelijakých půjček. I tady si dávejte pozor, například na zpoplatněné linky.

Billboardy, reklamní štíty a plakáty

Neměli bychom zapomínat na Billboardy. I dnes inzerce půjček využívá tuto možnost. Nevýhodou je, že se velmi špatně měří úspěšnost těchto kampaní, protože se zde velmi těžko získávají nějaká užitečná data.

Ať se jedná o banku nebo jinou finanční instituci je jasné, že se snaží vás získat jako klienta jakýmkoli dostupným způsobem. Vybírejte si pouze ty nabídky, které se opravdu vyplatí a nebuďte naivní.

půjčka před výplatou ještě dnes!

Nezávazná žádost až 300.000 Kč na 84 měsíců
Nezávazná žádost až 300.000 Kč na 84 měsíců
Inzerce půjček
4.9 (97.5%) 8 hlasů

Další články