Inzerce půjček

Reklama a inzerce půjček se nachází téměř všude kolem nás. Jaká inzerce je pro poskytovatele bankovních a nebankovních služeb nejvýhodnější? Na jakou reklamu si dát pozor a mnohem více si povíme v dnešním článku.

Televize

V programu každé stanice se nachází mnoho reklamních spotu na bankovní i nebankovní půjčky. Dovolit si je mohou jen ty největší společnosti jako je například Home Credit, Zaplo a samozřejmě banky. Tyto kampaně jsou velmi nákladné v řádech stovek tisíců až milionů. Cena se odvíjí podle toho v jakém vysílacím čase poběží. Pokud si určí, že pouze od 22. hodiny bude cena pochopitelně nižší. Společnosti tímto typem inzerce půjček osloví nejvyšší počet lidí a také zvyšují povědomí o své značce, což je velmi důležité.

inzerce půjček

Internet

Internet je skvělé místo, kde můžete oslovit velké publikum lidí poměrně za nízkou cenu. Jeho velkou výhodou je, že si každý inzerent může vybrat přesně to, co mu vyhovuje. Od placené reklamy na sociálních sítích, video inzerce formou videa například na youtube. Také je oblíbená bannerová propagace na navštěvovaných webech. Jako klienti si dejte pozor na možné podvodníky. Naleznete je hlavně v internetových inzercích, kde mohou vložit nabídku zdarma.

Noviny, časopisy a jiné tiskoviny

Tato možnost zviditelní je v současné době na ústupu, protože se vše mění do online podoby. Ale neznamená to, že bychom zde nenarazili na mnoho nabídek všelijakých půjček. I tady si dávejte pozor, například na zpoplatněné linky.


Billboardy, reklamní štíty a plakáty

Neměli bychom zapomínat na Billboardy. I dnes inzerce půjček využívá tuto možnost. Nevýhodou je, že se velmi špatně měří úspěšnost těchto kampaní, protože se zde velmi těžko získávají nějaká užitečná data.

Ať se jedná o banku nebo jinou finanční instituci je jasné, že se snaží vás získat jako klienta jakýmkoli dostupným způsobem. Vybírejte si pouze ty nabídky, které se opravdu vyplatí a nebuďte naivní.

Inzerce půjček zdarma - inzerce půjček od soukromých osob

Využijte inzerce půjček na našich stánkach zdarma. Buďte opatrní a dávejte si pozor na podvody, nikdy neplaťte žádné poplatky předem!

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.