Finská půjčka

Možná jste už někdy slyšeli pojem Finská půjčka, jedná se o o krátkodobou zápůjčku, jejíž kořeny opravdu sahají až do Finska. Jedna z prvních společností, která začala tuto službu poskytovat se jmenuje Ferratum Group a od roku 2005 se její působnost rozšířila do několika zemí Evropy. V roce 2018 tyto úvěry poskytuje tisíce společností a to i na území České republiky. V tomto článku si povíme více o tom, čím se tyto půjčky vyznačují a na co by jste si měli dát pozor.

Finská půjčka před výplatou

Pokud se dostanete do finančních problémů a nikdo jiný vám nepomohl existuje řešení ve formě finské půjčky před výplatou. Obvykle lze žádat o sumu do 20 000 Kč, ale pozor doba splatnosti nepřesahuje 30 dnů. Z čehož vyplývá, že jste povinni po uplynutí této doby vrátit celou sumu plus případný přeplatek, který není nejmenší. Na druhou stranu existují i úvěry s 0% úroky, ale ty lze obdržet pouze, když žádáte o půjčku poprvé.

Finská půjčka

Co si připravit - jak funguje SMS půjčka?

Určitě vás zajímá co budete k získání rychlé půjčky potřebovat. Připravte si mobilní telefon, doklad totožnosti a bankovní účet. Celý proces vyřídíte z domu, není nutné navštěvovat žádné kamenné pobočky. O úvěr požádáte pomocí online formuláře, který mají poskytovatelé umístěný přímo na webech a nebo o půjčku požádáte pomocí mobilního telefonu. Také je pravděpodobné, že narazíte na výraz SMS půjčka, protože k potvrzení žádosti velmi často musíte půjčku potvrdit pomocí sms kódu.

Výše RPSN a úroková sazba

Lidé si stěžují na výši RPSN, která obvykle přesahuje hranici několika tisíc procent. Ano, to je sice pravda, ale výše těchto nákladů se udává za rok a tyto půjčky jsou poskytovány pouze na pár dní. Právě proto jsou tyto údaje téměř nic neříkající a zmatečné.


Výhody finských půjček

  • rychlost vyřízení
  • vysoká dostupnost
  • první půjčka je zdarma

Nevýhody finských půjček

  • vysoké přeplatky
  • doba splatnosti pouze 1 měsíc
 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.