Zboží na splátky bez registru

Rozbil se vám notebook, mobilní telefon a nebo si chcete koupit novou lednici, ale nemáte na ni? Je zde několik možností. Tou první je smířit se s daným faktem a postupem času si na dané elektro našetřit. Výhodou je, že nezaplatíte ani korunu navíc, ale musíte být trpěliví. Všichni to známe, kdo si počká, ten se dočká. V případě rozbité pračky se asi nikomu nebude chtít čekat tři měsíce na peníze. Přece jenom ruční praní je už z mody. Sáhnete po půjčce? Ano i to je možné, ale není lepší nákup na splátky? Téměř každý kamenný obchod i eshop poskytuje splátkový nákup. Skutečně se vyplatí a je možné obdržet zboží na splátky bez registru nebo je to hloupost?

Zboží na splátky bez registru – elektro

Nejčastěji nakupuje elektrospotřebiče a vybavení do domácnosti. Výhodou nákupu na splátky je, že je obvykle výhodnější než běžná nebankovní půjčka. Mezi společnosti, které poskytují tento prodej můžeme zahrnout Home Credit, Cofidis nebo Hello Bank. Čím dál více zákazníků zajímá, zda je problém, když se nacházejí v registru dlužníků SOLUS. Bohužel vás zklameme, pokud je vaše platební historie špatná daný produkt nezískáte.

zboží na splátky bez registru

Mobily na splátky bez nahlížení do registru?

Problémem je i koupě mobilního telefonu. Vždy se ujistěte, že jste udělali maximum pro to, aby jste své šance na získání úvěru zvýšili. Uhraďte veškeré dluhy, nebuďte prodlení se splátkami. Plaťte včas faktury za mobilní služby a energie. Pokud už v registru záznam máte usilujte o jeho vymazání. Mobilní telefon nabízejí operátoři zdarma s výhodnými tarify, určitě popřemýšlejte o této možnosti, zda se vám vyplatí.


Nákup na splátky bez navýšení

Když už nákup na splátky snažte se nají prodejce u kterého probíhá akce a tím je nulové navýšení. Co to znamená? V případě, že si vyberete daný produkt nezaplatíte pří následných splátkách ani korunu navíc.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.