Vrkuuu.cz televizní holubi

Eshop Vrkuuu.cz

Možná jste už viděli vtipnou televizní reklamu s partičkou holubů, kteří odkazují na nový internetový obchod Vrkuuu.cz. Pokud tyto stránky navštívíte s vidinou výhodného nákupu budete bohužel zklamáni. Na webu nic zakoupit nelze. Pouze je zde zmiňovaný reklamní spot a text: “brzo roztáhneme křídla”. Co to má znamenat. Proč obchod nefunguje?

Vrkuuu – Reklamní kampaň

Stránky nefungují záměrně. Dokonce i na Facebooku Vrkuuu.cz postuje příspěvky, které mají vyvolat pozdvižení. Záměrně píší chyby, které bijí do očí “Konečně jsme dostali hlavní roly v televyzi” V komentářích můžete sledovat, jak jsou někteří lidé rozčíleni. “Nevěřím společnosti, která nedokáže napsat větu správně”. Ačkoli se jedná o jakýsi marketing naruby zatím to nevypadá, že by byl moc úspěšný. Za celou kampaní stojí internetový obchod mall.cz jak už jste jistě poznali z posledního videa.

vrkuuu

Pokus o virální šíření příliš nevyšel. Na sociální síti má stránka pouze něco málo přes 200 “lajků”.. Přitom reklama běží v televizi, na internetu před videi na youtube a dokonce ji můžete najít i v městské hromadné dopravě. Kde se stala chyba? Koncept je to velmi zajímavý a poutavý, i barevní holubi jsou velmi hezky a vtipně graficky provedeni. Pravděpodobně nebyl nápad dotažený do konce. Možná se pleteme a Mall nás velmi mile překvapí. Celá kampaň musela být velmi finančně náročná.

Reklamní spoty, které se nám vryly do paměti

Když se řekne televizní reklama, co si představíte? Mnoho lidí si představí malého zeleného mimozemšťana z Alza.cz. Další velmi povedená kampaň přinesla Kofola s pejskem Ftefanem, který skutečně existuje. Jedná se o křížence čivavy a jezevčíká.


Jaký reklamní spot byl nejhorší? Určitě si vzpomínáte na XXXLutz tatata.. Tento reklamní spot lidé opravdu nesnášeli, ale pravděpodobně měl dobrý vliv na lidské povědomí, protože si neustále pamatujeme. Někdy platí pravidlo, že čím jednoduší nápad tím lepší výsledek, některé kampaně mohou stát pouze pár stovek a výsledek je fenomenální.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.