MicroCredit.cz
Stránka je zabezpečena pomocí SSL
Úvěrka

Tuto půjčku poskytuje velmi známá společnost Kontex Trade International s.r.o. která stojí i za úvěrem Půjčka7. Na českém trhu se Úvěrka pohybuje více než 5 let a za tak dlouhou dobu má na kontě více než 100 000 spokojených klientů. Pro každého zákazníka je připraven nadstandardní komfort v podobě finančních specialistů a férového přístupu. Další samozřejmostí je bezpečnost a spolehlivost. Chcete se o této půjčce dozvědět více? Jste na správném místě!

Půjčka od Úvěrka.cz

 • 20 000 Kč až 40 000 Kč
 • doba splatnosti 2 až 12 měsíců
 • bez skrytých poplatků
 • rychlý převod financí
 • nastavte si sami splátkový kalendář bez poplatků

Podmínky půjčky

 • věk alespoň 18 let
 • svéprávnost
 • platný občanský průkaz plus druhý doklad totožnosti (pas nebo řidičský průkaz)
 • zaměstnání na hlavní pracovní poměr nebo OSVČ
 • mobilní telefon a email
 • bezdlužnost
 • výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce

Jak o půjčku požádat?

Jednodušší to už ani být nemůže. Stačí si na posuvnících zvolit požadovanou sumu a dobu splatnosti. Ihned poté si můžete zobrazit rozpis jednotlivých splátek. Klikněte na "Získat úvěr". Budete přesměrováni na krátký formulář, kde vepíšete osobní a kontaktní informace. Posledním krokem je potvrzení všech dokumentací. Následně stačí počkat na SMS s odpovědí a peníze jsou vaše.

Přihlášení

Jedno přihlášení pro Půjčka7 i Úvěrka.cz ZDE.

Kontakt

Kontex Trade International s.r.o.
Praha 4, Na Okruhu 488/27 PSČ: 142 00

Linka pro klienty: 

Tel.: +420 228 226 585
E-mail: [email protected]

Linka pro dlužníky: 

Tel.: 226 259 859
E-mail: [email protected]

Shrnutí

Web poskytovatele je velmi přehledný a srozumitelný. Ihned vidíte kolik přeplatíte i s rozpisem všech splátek, což se nám moc líbilo. Co se týká recenzi klientů na mnoha webech jsme našli velmi pozitivní reakce. Z toho můžeme usoudit, že se skutečně jedná o solidní společnost, která si na nic nehraje a působí opravdu transparentně. Nezapomínejte, ať už je poskytovatel sebe lepší záleží především na vás, zda budete dodržovat smluvní podmínky.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.