Supermoney recenze

Supermoney

Rychlá půjčka před výplatou. To je úvěr od společnosti Supermoney. Získejte finanční výpomoc od 1 000 Kč do 4 999 Kč. Dobu splatnosti si můžete nastavit na 14 nebo 30 dnů. Na titulní straně webu nechybí kalkulačka s úrokovou sazbou a RPSN. Pokud zde žádáte o půjčku poprvé můžete si požádat bohužel pouze o 1 000 Kč.

Co budu potřebovat, abych mohl žádat o půjčku?

– mobilní telefon

– vlastní bankovní účet

– občanský průkaz

– výpis z účtu nebo výplatní pásku

Jak půjčku splatím?

Je výhodou, že s blížícím se datem splatnosti budete upozorněni, aby jste provedli úhradu. Dlužnou částku by jste měli zaplatit nejdéle 7. den od data splatnosti. Pokud tak neučiníte bude vám zaslána upomínka, která je zpoplatněna částkou 300 Kč + náklady ve výši 250 Kč.

Lze si půjčku prodloužit?

Může se to stát každému, doba splacení se blíží, ale vy stále nemáte na zaplacení rychlé půjčky. V tomto případě si můžete půjčku prodloužit. Poplatky za prodloužení najdete na stránkách poskytovatele. Pro představu: u půjčky 4 999 Kč je účtován poplatek za prodloužení o 10 dnů 990 Kč.

Důležité kontakty

Pracovní doba:

Po–Čt: 8:00 – 20:00

Pá: 8:00 – 18:00

So-Ne: zavřeno

Infolinka: 727 827 734

email: [email protected]

U těchto bank má společnost Supermoney bankovní účet:

(pokud se banka shoduje s vaší dojde k rychlejšímu převodu financí)

Česká spořitelna

ČSOB

Fio banka

Komerční banka

Raiffeisenbank

Moneta Money Bank

Závěrem

Tato nebankovní půjčka nijak extra nenadchne, ale také neurazí. Poplatky jsou v normě. Jako nevýhodu považujeme, že noví klienti mohou žádat pouze o malý obnos a doba splatnosti je pouze ve dvou možnostech. Web je velmi přehledný a nenajdete na něm žádný zbytečný text. Chválíme přítomnost uživatelské sekce do které se můžete přihlásit a spravovat svou půjčku. Také je zde zákaznická podpora v podobě online chatu. Zvolíte si tuto půjčku nebo se poohlédnete po jiné nabídce?

Supermoney recenze
4.8 (96.67%) 6 hlasů

Další články