Státní půjčka pro mladé 2018

Cena hypoték začíná opět stoupat, což není nic příjemného pro řadu mladých rodin, které hledají nové bydlení. Častým trendem je, že “děti” zůstávají u rodičů až do 25 let nebo dokonce do 30 let, což rozhodně není nic dobrého pro ně ani pro rodiče. Stát se v minulých letech marně snažil podporovat bydlení dospělých párů, v roce 2018 se toho naštěstí mnoho změnilo. Mimobankovní státní půjčka pro mladé 2018 je dostupná již s úrokem od 1%. Na co vše ji můžete použít se dozvíte v tomto článku.

 

Státní půjčka pro mladé 2018 na modernizaci bytu

Pokud již žijete ve vlastním bytě nebo domě můžete požádat o půjčku na modernizaci. Co si budeme povídat byty po prarodičích obvykle nebývají v tom nejlepším stavu. Větší rekonstrukce se může hodit každému. Na zvelebení obydlí si můžete půjčit 30 000 Kč až 300 000 Kč s dobou splatnosti do 10 let. Je zde nutný ručitel do 55 let s minimálním čistým příjmem za poslední 3 měsíce 15 000 Kč.

Státní půjčka pro mladé 2018

Státní půjčka pro mladé 2018 na koupi bytu

Na byt lze získat až 1 200 000 Kč. Pozor, podlahová plocha nesmí přesáhnout 75 m2. Ručení za úvěr na koupi bytu nebo rodinného domu: zástavní právo k úvěrované nemovitosti v prvním pořadí.

 

Státní půjčka pro mladé 2018 na stavbu rodinného domu

Na koupi vlastní nemovitosti vám stát půjčí až 2 000 000 Kč. Ručení za úvěr na výstavbu rodinného domu: zástavní právo k pozemku a budované nemovitosti v prvním pořadí + vinkulace pojistného plnění (po dokončení stavby, vinkulace k živelnímu pojištění).

 

Postup při podávání žádosti naleznete ZDE

Výhody půjčka od státu pro mladé rodiny

Výhodou je, že fond vám umožní pozastavit splácení půjčky až na 2 roky z důvodu narození potomka, osvojení nebo svěření dítěte do péče. Také je zde možné na žádost příjemce povolit přerušení splácení pokud přijdete o zaměstnání na delší dobu než 3 měsíce. Zmiňovaná situace může nastat i v případě úmrtí člena domácnosti. Odklad splácení nesmí přesáhnout 2 roky.

 

  • tento program mohou využívat občané po celé ČR
  • mimořádné splátky a předčasné splacení je bez poplatků
  • vedení a práva půjčky je zdarma
 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.