MicroCredit.cz
Stránka je zabezpečena pomocí SSL
Silverside

Začátek podnikání se datuje od konce roku 2015, kdy byla společnost Silverside, a.s. založena. Mezi základní hodnoty firmy patří poskytovat své služby transparentně, férově, rovněž se snaží udržovat si dobré jméno na slovenském trhu. Kolik půjčí a za jakých podmínek vám sdělíme v tomto článku.

Rozumná půjčka

 • 500 až 5 000 euro
 • doba splatnosti je 12 až 60 měsíců
 • nulový poplatek za poskytnutí
 • žádné skryté poplatky

Tato půjčka pro Slovenské občany, je bezúčelová a rovněž není vyžadována zástava nemovitosti ani ručitel. Zapůjčené peníze můžete využít na rekonstrukci bytu a nebo na koupi nového vozu.

Podmínky

 • minimální věk 18 let
 • mobilní telefon a email
 • vlastní bankovní účet
 • trvalý příjem ze zaměstnání nebo OSVČ
 • výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce
 • nesmíte být v exekuci nebo insolvenci

Jak o půjčku zažádat?

 • vyplňte nezávaznou žádost na webu SilverSide.sk
 • formou bezplatné linky na čísle: 0800 555 678

Jak dlouho trvá schválení

Tento proces je vždy individuální. Především záleží na tom, zda předložíte všechny potřebné dokumenty včas a u jaké banky máte vedený běžný účet. Po schválení vás bude kontaktovat pracovník společnosti SilverSide a vy můžete podepsat smlouvu na některé z poboček firmy.

Podepsal jsem smlouvu, ale rozmyslel jsem si to, co teď?

I po převedení financí na váš účet lze od smlouvy odstoupit a to do 14 dnů od jejího uzavření.

SilverSide pobočky

Po celém Slovensku se nachází desítky poboček. Pomůže vám tato mapa se všemi pobočkami.

Kontakt

Silverside, a. s.

Bratislava Business Center 5

Plynárenská 7/B

821 09 Bratislava

mestská časť Ružinov

[email protected]     
[email protected]

[email protected]    

Závěrem

Úvěr mohou využít občané Slovenské republiky, kteří žijí na Slovensku, ale i ti, kteří bydlí v Čechách. Nesmíte zapomenout na to, že je nutné navštívit jednu z poboček, které se nacházejí pouze na území SR.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.