Rychlé půjčky na občanku

Máte hluboko do kapsy? Půjčka na občanku může být pro vás to pravé. Tuto možnost jak získat peníze bez velkého závazku je čím dál oblíbenější. Velkou výhodou je, že si úvěr můžete sjednat jednoduše online. U tohoto druhu půjčky není prověřován registr dlužníků dokonce ani není nutné dokládat výši příjmu. Žádat může každý, kdo je starší 18-ti let, čerpání finančních prostředků je neúčelové, což je velká výhoda oproti bankovním produktům. Tyto rychlé půjčky na občanku jsou vhodné jak pro zaměstnance, kteří mají pracovní smlouvu na dobu neurčitou tak i pro klienty, kteří jsou ve zkušební době, matky na mateřské dovolené nebo důchodce. K vyplnění nezávazné žádosti by měl postačit email, mobilní telefon a jeden doklad totožnosti.

Druhy vyplacení

Možnost rychlého vyplacení máte na bankovní účet, ale pokud jím nedisponujete nebo dokonce nemůžete jsou zde i jiné možnosti. Vyplacení na pobočce společnosti, dále vám může být zaslána hotovost poštovní poukázkou a nebo jej vám vyplatí obchodní zástupce přímo u vás doma.

rychlé půjčky na občanku

Rychlé půjčky na občanku: Výhody

  • rychlost vyřízení celé žádosti
  • bez kontroly registrů dlužníků
  • vyžadován pouze jeden doklad totožnosti
  • i pro občany s nízkým příjmem

Rychlé půjčky na občanku: Nevýhody

  • omezená doba splatnosti
  • velké poplatky (vysoká úroková sazba a RPSN)
  • vhodná jen pro občany České republiky

Efektivní využití půjčky

Na co si půjčku berete? Někteří využívají tyto finance na věci bez kterých se obejdou nebo by si na ně sami našetřili za 2-3 měsíce. Pokud uvažujete o nové televizi, ale ta stará vám pořád funguje není zde žádný důvod si brát úvěr. Na poplatcích zaplatíte nemalou částku. Pokud přes vaše rozhodnutí nejede vlak doporučujeme využít nabídky první půjčky zdarma. V životě každého z nás může nastat situace, kdy si prostě vypůjčit musíme, protože jiné řešení neexistuje. V těchto krajních případech postupujte rozvážně a s klidnou hlavou, aby jste neměli ještě větší finanční potíže.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.