Rychlá půjčka pro nezaměstnané

Rychlá půjčka pro nezaměstnané je poskytována čím dál méně. Tato kategorie je velmi omezená a finanční trh ji dostatečně nepokrývá. Není se čemu divit. Nezní to moc logicky. půjčili by jste někomu o kom víte, že nemá žádný příjem ze kterého by vám úvěr splácel? Proto bankovní společnosti lidem bez příjmu odmítají půjčit. Alternativu můžete hledat v nebankovním sektoru, kde jsou větší možnosti.

Jak velkou částku mohu získat?

Tyto sumy nejsou pochopitelně nějak vysoké zpravidla se vám podaří půjčit si do 5 000 Kč. Doba splatnosti je do 30-ti dnů.

rychlá půjčka pro nezaměstnané

Nejrychleji jak požádat o půjčku, když jste právě přišli o zaměstnání můžete přes online formulář. Jeho vyplnění nezabere déle jak 10 minut. Obvykle je nutný bankovní účet a mobilní telefon, aby se s vámi mohl poskytovatel v případě schválení spojit. Většina infolinek je online do 18:00, proto o půjčku žádejte raději dříve.

Rychlá půjčka pro nezaměstnané: Buďte opatrní

Tento druh úvěru by jste měli využívat opravdu jen v krajních případech. Například v situaci, kdy se blíží nástup do nového zaměstnání nebo pokud máte nějaké vedlejší příjmy, které nikde neuvádíte. Tyto půjčky mají velmi krátkou dobu splatnosti, proto je důležité, aby jste včas uhradili celou částku. Pokud můžete zvolit delší dobu splácení je dobré toho využít i za rizika, že zaplatíte více. Přece jenom budete mít více času najít si nové zaměstnání. V těchto rizikových situacích se stává, že se lidé dostávají do dluhové pasti, ze které se jen tak nedostanou. Buďte zodpovědní a nenechte to dojít tak daleko, aby na vás byla uvalena exekuce.


Ideální rychlá půjčka pro nezaměstnané je obvykle výhodná pouze u ověřených společností, kde neplatíte velké poplatky za její prodloužení nebo předčasné splacení. Pokud nemůžete najít stálou práci využijte nabídek dlouhodobých brigád. Také můžete zkusit přivýdělek na internetu. Půjčené peníze nevyužívejte na hlouposti bez kterých se obejdete.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.