Získání půjčky ihned by nemělo být žádným problémem. Co vše si připravit když žádáme o nebankovní úvěr poprvé?

Každý poskytovatel má několik požadavků, které musíte splňovat, aby mohla být vaše žádost posouzena, co možná nejrychleji. Většina nebankovních služeb je určena především pouze pro občany ČR. Pokud jste cizinec, který zde má trvalý pobyt budete hledat o něco déle. Pokud jste mladší 18-ti let žádnou půjčku získat bohužel nemůžete. Na to se ptají především studenti středních škol. Někde jste možná našli, půjčku, kde vyžadují věk minimálně 21 let i to je možné.

Půjčka ihned bez doložení příjmu

Dále budete potřebovat platný Občanský průkaz. Otázky mnoha klientů zní: Ztratil jsem občanku a mám náhradní mohu i přesto žádat o půjčku? Ve většině případech to bohužel nelze, protože, aby mohla být vaše žádost posouzena je občanka nutná.

půjčky ihned

Jako další je potřebný email a mobilní telefon. Na ně vám může být zaslán výsledek nebo na ně budete kontaktováni o dalším postupu. Po odeslání žádosti o půjčku je dobré. když budete mít zapnutý telefon a občas zkontrolujete email i ve složce spam. Mnohdy může být vaše půjčka schválena, ale vy o tom ani nevíte.

Pokud lze získat finance formou poštovní poukázky účet potřebovat nebudete, ale většina nebankovních poskytovatelů posílá peníze pouze na účet. Pokud ho nemáte doporučujeme si ho založit. Máte konto na syna nebo na dceru, takzvané dětské konto? Na tyto účty bohužel půjčku nezískáte.

Půjčky ihned: žádost

Po posouzení a schválení půjčky může být vyžadováno zaslání 1,- Kč na účet poskytovatele. Proč je tohle nutné? Aby nedošlo k chybě při převodu peněz a, aby se ujistili, že účet je opravdu váš. Někde vyžadují zaslání kopie přední a zadní strany OP. U vyšších částek je nutné, aby jste doložili svůj příjem nejčastěji formou výpisu z účtu nebo výplatními páskami.


Ručíte u půjčky ihned nemovitostí?  V tomto případě bude nutné foto + podrobné informace o domu, bytu či pozemku.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.