Půjčky ihned

půjčky ihned

Získání půjčky ihned by nemělo být žádným problémem. Co vše si připravit když žádáme o nebankovní úvěr poprvé?

Každý poskytovatel má několik požadavků, které musíte splňovat, aby mohla být vaše žádost posouzena, co možná nejrychleji. Většina nebankovních služeb je určena především pouze pro občany ČR. Pokud jste cizinec, který zde má trvalý pobyt budete hledat o něco déle. Pokud jste mladší 18-ti let žádnou půjčku získat bohužel nemůžete. Na to se ptají především studenti středních škol. Někde jste možná našli, půjčku, kde vyžadují věk minimálně 21 let i to je možné.

Dále budete potřebovat platný Občanský průkaz. Otázky mnoha klientů zní: Ztratil jsem občanku a mám náhradní mohu i přesto žádat o půjčku? Ve většině případech to bohužel nelze, protože, aby mohla být vaše žádost posouzena je občanka nutná.

Jako další je potřebný email a mobilní telefon. Na ně vám může být zaslán výsledek nebo na ně budete kontaktováni o dalším postupu. Po odeslání žádosti o půjčku je dobré. když budete mít zapnutý telefon a občas zkontrolujete email i ve složce spam. Mnohdy může být vaše půjčka schválena, ale vy o tom ani nevíte.

Pokud lze získat finance formou poštovní poukázky účet potřebovat nebudete, ale většina nebankovních poskytovatelů posílá peníze pouze na účet. Pokud ho nemáte doporučujeme si ho založit. Máte konto na syna nebo na dceru, takzvané dětské konto? Na tyto účty bohužel půjčku nezískáte.

Půjčky ihned: žádost

Po posouzení a schválení půjčky může být vyžadováno zaslání 1,- Kč na účet poskytovatele. Proč je tohle nutné? Aby nedošlo k chybě při převodu peněz a, aby se ujistili, že účet je opravdu váš. Někde vyžadují zaslání kopie přední a zadní strany OP. U vyšších částek je nutné, aby jste doložili svůj příjem nejčastěji formou výpisu z účtu nebo výplatními páskami.

Ručíte u půjčky ihned nemovitostí?  V tomto případě bude nutné foto + podrobné informace o domu, bytu či pozemku.

Nezávazná žádost až 300.000 Kč na 84 měsíců
Nezávazná žádost až 300.000 Kč na 84 měsíců
Půjčky ihned
4.8 (96.67%) 12 hlasů

Další články