Půjčkomat recenze

Půjčkomat

Půjčkomat spadá pod společnost Friendly Finance, která působí v řadě dalších zemích jako je například: Polsko, Slovensko nebo Španělsko.

Nyní probíhá na tomto webu akce a to je rychlá půjčka do 10 000 Kč až na 31 dní zcela zdarma.

Pozor: provoz Pujckomat.cz byl ukončen

Vážení klienti, oznamujeme vám, že jsme ukončili činnost v České republice. Vzhledem k tomu, že jsme součástí rodiny Zaplo.cz, můžete o půjčku žádat na Zaplo.cz.

Kolik si mohu půjčit?

První půjčka je do výše 10 000 Kč na 31 dnů. Pokud ji splatíte můžete následně získat půjčku vyšší. Po osmém splacení až 22 000 Kč. Nově je možnost získat peníze i na splátky. Částku si můžete rozdělit na 2 nebo 3 splátky (doba splatnosti ve výsledku 2-3 měsíce).

Co musím splňovat?

  • věk 18 let a více
  • žádný dluh u jiné společnosti
  • doložení příjmu
Půjčkomat

Mohu si půjčku prodloužit?

Ano, pokud nebudete schopni zaplatit úvěr včas můžete požádat o prodloužení. To je možné od 5 – 31 dnů. Nejpozději však v den splatnosti půjčky. Jak to udělat? Po přihlášení do klientské zóny to můžete provést přímo tam nebo telefonicky pomocí zákaznického centra. Poplatek se odvíjí od půjčené částky a doby prodloužení.

Výhody nebankovní půjčky Půjčkomat

  • rychlé vyřízení
  • první půjčka zdarma
  • nabídka věrnostního programu
  • transparentní půjčka
  • možnost úvěru na splátky

Nevýhody půjčky Půjčkomat

  • opakovaná půjčka je poměrně drahá

Důležité kontakty

Zákaznická linka: +420 236 040 404

email: [email protected]

Pracovní doba je ve všední dny od 08:00 – 21:00. O víkendu a ve svátek 09:00 – 17:00


Bankovní spojení

Půjčkomat má založené účty u těchto bank: Fio banka, MONETA Money Bank, Komerční banka, Česká spořitelna, Československá obchodní banka.

Pokud se bude banka shodovat s vaší bude proces mnohem rychlejší a peníze můžete získat do 15-ti minut.

Závěrem

Oceňujeme možnost první půjčky zdarma. Půjčkomat působí na českém trhu už nějaký ten pátek a rozhodně je konkurence schopný pro další poskytovatele nebankovních služeb. To zda ho vyzkoušíte nebo ne je jen na vás. V každém případě buďte opatrní a nejdříve si důkladně pročtěte recenze jiných zákazníků.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.