Půjčka7 recenze

Půjčka7 je poskytována společností Kontex Trade international. Jaké služby nám tato firma nabízí? Je to především rychlá půjčka před výplatou do výše 15 000 Kč a dobou splatnosti 7, 14, 21 nebo 28 dnů.

Půjčka7

Stránky vypadají velmi hezky a jsou přehledné. Na titulní straně si pomocí online kalkulačky spočítáte kolik si můžete půjčit a ihned vidíte kolik přeplatíte. Oceňujeme férový přístup. Nemusíte se bát žádných skrytých poplatků.

Po  zvolení vašich požadavků klikněte na tlačítko “Získat úvěr”

Co musím splňovat – Půjčka7

– věk minimálně 18 let

– platný občanský průkaz

– je nutné mít stálý příjem, který musíte doložit

– mít vlastní bankovní účet

– žádné dluhy po splatnosti u jiných bankovních nebo nebankovních společností

Splňujete všechny požadavky? Pokud ano dostanete se na registraci, kde musíte vyplnit Jméno, příjmení, Rodné číslo, email, číslo mobilního telefonu a také musíte potvrdit, že jste si přečetli a rozumíte Souhlasu se zpracováním osobních údajů za účelem poskytnutí půjčky. Poté stačí dovyplnit kontaktní informace a odeslat žádost. Výhodou je rychlé vyhodnocení žádosti. Na webu uvádějí, že průměrná doba připsání peněz je 15 minut, ale je pochopitelné, že se musí bankovní účty shodovat s těmi od Půjčka7.

Bankovní spojení naleznete přímo na webu Půjčka7.


Mohu si prodloužit úvěr?

Ano prodloužení je možné, ale bohužel za nemalý poplatek. Veškeré poplatky se dozvíte v uživatelské sekci.

Věrnostní program

Pokud jste klient, který splácí včas můžete získat na své další půjčky výraznou slevu.

Na 3-4 půjčku – sleva 10%

na 5-6 půjčku – sleva 15%

na 7 a další půjčku – sleva 20

Důležité kontakty

Infolinka: 727 830 896

228 226 971

email: [email protected]

Pracovní doba

Po-Pá 8:00 – 17:00

So, Ne: zavřeno

Závěrem

Tato nebankovní půjčka je velmi významným hráčem na Českém trhu s nebankovními produkty. Nepatří mezí nejlevnější služby, ale jistě stojí za vyzkoušení.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.