Půjčka s nízkým příjmem

To, že se dnes skoro vše točí kolem financí není nic nového. Ačkoli si naše ekonomika vede čím dál lépe uslyšíte většinu lidí tvrdit úplný opak. Stále existují občané, kteří ve svém oboru nenajdou uplatnění natož, aby se uživili. Následně musí absolvovat rekvalifikační kurzy, aby mohli dělat takovou práci, která by jim zaplatila účty a ještě jim zbylo na živobytí. Mít vysokoškolské vzdělání ještě nemusí znamenat, že si vyděláte více než člověk, který vystudoval odborné učiliště. Šikovný řemeslník na tom může být mnohem lépe, protože si vydělává peníze zatímco vy budete ještě minimálně 3 roky studovat. Pokud se do toho započítáte kariérní postup má pracující značnou výhodu. Samozřejmě je to individuální. V situacích, kdy nevyjdeme s výplatou nám může ulevit půjčka s nízkým příjmem.

Rychlá půjčka s nízkým příjmem pro zaměstnance

Zaměstnanci, jejichž příjem dosahuje 11 – 18 tisíc, to jsou velmi častí žadatelé o úvěr. Jedná se prodavače, uklizečky, nebo to jsou lidé, kteří provádějí pomocné práce a nebo pracují na zkrácený úvazek. Pokud spadáte do této skupiny popřemýšlejte o dalším zaměstnání popřípadě brigádě. Pokud jste příliš časově vytíženi požádejte o finanční pomoc rodinu nebo blízké přátelé. Až poté se obraťte na bankovní či nebankovní společnosti.

půjčka s nízkým příjmem

Půjčka s nízkým příjmem – peníze pro ženy na mateřské dovolené

Většina nebankovních společností udává, že o jejich produkty nejčastěji žádají matky na mateřské dovolené. Není se čemu divit, protože právě ony mají největší problém s penězi. Být samoživitelkou pouze s mateřským příspěvkem není rozhodně nic jednoduchého. Půjčka v bance je obvykle zamítnuta a proto se tyto ženy musí obrátit jinam. Rychlá nebankovní půjčka vám může vytrhnout trn z paty, ale musíte být opatrní. Když nenajdete jinou možnost než je nebankovní úvěr vyberte si takovou společnost, kde získáte první půjčku zdarma. Je tím myšleno to, že vám v případě včasného splacení nebude účtován žádný poplatek a zaplatíte pouze tolik, kolik jste si vypůjčili.


Půjčka s nízkým příjmem – peníze pro důchodce

Další skupinou jsou senioři. Jejich penze jsou velmi často tak nízké, že musí pracovat i v důchodovém věku, což není žádný med. Úvěry mimo banku jsou obvykle poskytovány až do 75 let žadatele o půjčku.

Půjčka s nízkým příjmem – peníze pro studenty

Jako poslední uvádíme studenty, kteří si půjčují jen zřídka a částky, které nepřesahují hranici 5 000 Kč. Za to je jejich příjem nejnižší.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.