Půjčka pro mladé

Vlastní bydlení nám dává pocit bezpečí a zázemí. Problémem je, že mnoho mladých rodin si jej nemůže ze svého příjmu jen tak dovolit. Překážkou může být předražená hypotéka a nebo na ni obvykle ani žadatelé nesplní podmínky. Opravdu se snaží stát podporovat bydlení českých rodin? To a mnohem více si řekneme v tomto článku. Proč je půjčka pro mladé tak výhodná?

Státní půjčka pro mladé v minulých letech

V minulých letech půjčky pro mladé příliš velký úspěch neslavily. V roce 2017 je evidováno pouze 31 žádostí a v roce 2016 ještě o 14 méně. Hlavním důvodem byly nízké úrokové sazby, proto se vyplatilo vzít si raději hypotéku. Další nevýhodou bylo to, že si můžete od státu vzít půjčku jen do maximální výše 600 000 korun.

půjčka pro mladé

Půjčka pro mladé rodiny 2018

Rok 2018 přišel z mnoha změnami, tou nejrazantnější je, že můžete od státu obdržet až 2 000 000 korun na bydlení. Dříve byla částka jen do 50% nákladů, nyní to bude až 80% Těšit se můžeme na:

1) půjčku na modernizaci bytu do 300 000 Kč (splatnost do 10 let)

2) půjčku na koupi bytu až do 1 2000 000 Kč

3) půjčku na stavbu a nebo koupi rodinného domu až 2 000 000 Kč (splatnost až 20 let)


Půjčka pro mladé od státu, vyplatí se?

Jistě vás zajímá výše nové úrokové sazby. U půjčky pro mladé od státu by se měla pohybovat do 1,75% , což je velmi výhodné při fixaci až na 20 let.

Půjčka pro mladé – podmínky

V minulých letech bylo podmínkou, že jeden z partnerů musí být mladší než 36 let a zároveň jste museli pečovat o dítě do 6-ti let. V tomto roce je to jinak. Pokud o půjčku požádají manželé a nebo registrovaní partneři dítě mít nemusejí, ale pokud manželé nebudou je dítě nutností.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.