Půjčka před výplatou

Pár dnů po výplatě a vy už máte peněženku prázdnou? Tento problém řeší přes 30% Čechů každý měsíc. I když se průměrná mzda neustále zvyšuje nepociťujeme žádný rozdíl. Jak je to možné? V roce 2017 je okolo 25 000 Kč. Jak je možné, že většina střední třídy tyto peníze skutečně na výplatní pásce neuvidí? Tento údaj je poměrně nepřesný, protože, člověk, který si vydělá měsíčně 250 000 Kč průměrem opravdu zamíchá. Pokud někdy s financemi nevyjdete existuje půjčka před výplatou, která by vám mohla pomoci.

Jedná se především o půjčku mimo banku. Takzvanou nebankovní půjčku. Tento typ úvěru je čím dál více populární. Především díky své rychlosti a spolehlivosti. Na nebankovním trhu existuje mnoho poskytovatelů, proto je velmi důležité, aby jste si uměli vybrat. Pro někoho to může být poměrně složitý úkol, ale nemáte se čeho bát. Výběr nám usnadňují nezávislé srovnávače a magazíny. Tam velmi rychle zjistíte, která půjčka před výplatou sedí právě vám.

Pozor na pochybné nabídky

Určitě jste už narazili na nabídky úvěrů v novinách, časopisech a podivných stránkách na internetu. Velmi často se objevují titulky s nápisem: blesková půjčka volejte.. Po vytočení čísla je vám sděleno, že jste v pořadí a nezavěšujte. Po několika minutách to vzdáte. Nic se neděje do té doby dokud vám nedorazí vyúčtování za mobilní služby. Na těchto linkách si účtují až 90 Kč za každou započatou minutu. Proto buďte ostražití. Další kámen úrazu jsou poplatky předem. Pokud se jedná o 1,- na ověření, že se opravdu jedná o váš účet tak nemusíte mát obavy. Máme namysli poplatky předem v řádech několika stovek až tisíců. Stále častěji se stává, že zaplatíte dopředu s tím, že peníze by měly dorazit další den, ale to se nestane.

půjčka před výplatou

Půjčka před výplatou – Vysoké RPSN

U malých půjček si musíte zvyknout na to, že jsou poplatky vyšší než je u dlouhodobých půjček. Jak je to možné, krátkodobé půjčky jsou zpravidla poskytovány maximálně na 30 dnů. Ale RPSN je vypočítané kolik vás stojí úvěr ročně, proto se dostáváme do vysokých čísel. U tohoto druhu půjčky vám RPSN příliš neřekne. Spíše se jedná o jednorázové poplatky. Ale pozor i malá půjčka může vyjít extrémně draze, když ji nezaplatíme v požadovaný termín. Pokud předem víte, že nebudete schopni v čas splatit celou sumu prodlužte si dobu splatnosti a nebo se snažte o splátkový kalendář.

Jsem v registru dlužníků SOLUS, mám šanci?

S touto otázkou se zákaznická linka setkává dnes a denně. Mají lidé šanci získat půjčku u nebankovní společnosti, když jsou v registru dlužníků? Některé společnosti tvrdí, že do něj nenahlížejí, ale většinou opak je pravdou. Ale nemusí to to znamenat, že když vás tam najdou budete automaticky neúspěšní. Mnoho občanů se tam dostane pouze za nezaplacení účtu za mobilní služby nebo dokonce nedopatřením. Pokud jste v registru neoprávněně měli by jste to řešit. Bohužel je výmaz velmi zdlouhavý a v některých případech i neúčinný.

Půjčka před výplatou – Peníze do 15-ti minut?

Rychlé půjčky stále bojují s rychlostí, snaží se, aby žadatel mohl čerpat peníze ihned po odeslání žádosti, ale v některých případech to bohužel není možné. Je důležité, aby jste spolupracovali s poskytovatelem pokud chcete půjčku opravdu ihned. Všechny potřebné dokumenty jsem odeslal, ale peníze ještě nemám. Jak je to možné? Je velmi důležité jakou máte banku, pokud se neshoduje s bankovním spojením společnosti od které jste si půjčili může převod trvat až dva dny. Předtím než si zažádáte o úvěr se podívejte na stránky u jakých bank má společnost vedené účty. Díky tomu urychlíte celý proces.


K získání rychlé půjčky stačí pouze mobilní telefon

Máte chytrý mobilní telefon? Takzvaný Smartphone vám umožní zažádat si o půjčku kdykoli a kdekoli. Samozřejmě potřebujete připojení k internetu, ale mobilní data jsou naštěstí levnější a levnější. Stačí navštívit stránky na mobilním zařízení vyplnit formulář a do několika minut by jste se měli dozvědět výsledek. Většina nebankovních společností má weby nastavené tak, aby fungovali i na vašem zařízení, ale občas se může stát, že vám formulář nepůjde odeslat. V tomto případě zkuste jiný internetový prohlížeč a nebo se obraťte na zákaznickou linku, která je většinou zdarma. Nemáte dostatek kreditu na to, aby jste mohli zavolat? Vložte do stránek své číslo a budete kontaktováni.

Od výplaty k výplatě

Pokud je vámi půjčka před výplatou využívaná příliš často měli by jste se zamyslet nad svým rozpočtem. Pravděpodobně děláte něco špatně. Umět hospodařit je velmi důležité už v dětství. Měli bychom se naučit vážit peněz. Jakmile dostanete výplatu do ruky žijete si jako pánové, ale za několik dní nemáte ani na základní potřeby? To je nemoc mnoha domácností. Jak tomu zamezit? Dejte si stranou vždy 10 – 20% z výplaty. Za několik měsíců budete překvapení kolik jste naspořili. Peníze nemusíte mít doma pod polštářem, ale klidně na spořícím účtu. Je pochopitelné, že se budete muset trochu uskromnit, ale za ušetřené peníze můžete klidně jet na dovolenou nebo je dále investovat. Pozor si dejte na riziková období jako je začátek školního roku nebo vánoční svátky. Buďte v této době připraveni.

Vím kde dlužím?

Půjčka před výplatou by měla být použita pouze zřídka. Pokud už nějaké půjčky máte neberte si zbytečně další, ať se nedostanete do dluhové pasti. Také se stává, že někteří dlužníci ani neví, kde všude mají dluh. Co v této situaci dělat? Pokud jste i vy takovýto hříšník budete si muset požádat o výpis z registru dlužníků, který není sice zadarmo, ale za získané informace to určitě stojí. Ve výpisu najdete společnost(i), která do něj vložila záznam.   

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.