Půjčka před výplatou na účet

Také počítáte každý den do výplaty, aby jste konečně mohli zaplatit nájem, elektřinu a udělat pořádný nákup? Ačkoli bychom na tyto běžné výdaje měli mít po ruce finanční rezervu spousta lidí je povinna sáhnout po nějakém rychlém řešení. Ještě větší problém nastane v situaci, kdy nás překvapí rozbitá pračka, která vytopila naše sousedy. Kam se obrátit, když nám nemohou vypomoci přátelé ani rodina. Vyřeší naše potíže půjčka před výplatou na účet?

Rychlá půjčka před výplatou na účet bez registru

Pokud potřebujete peníze do několika minut tak vám půjčka do výplaty jistě pomůže. Není potřeba, aby jste chodili na nějakou pobočku a nebo museli vyřizovat desítky telefonátu. Celý proces je velmi rychlý a zvládla by ho i vaše babička. Stačí si zvolit vhodného poskytovatele nebankovních služeb. Navštívit jeho stránky, odeslat vyplněný formulář a peníze jsou vaše. Budou převedeny na bankovní účet, který jste uvedli v žádosti. Problémem by neměl být ani vroubek v registru dlužníků, samozřejmě pokud již máte několik úvěrů po splatnosti půjčku před výplatou pochopitelně nezískáte.

Půjčka před výplatou na účet

Je půjčka před výplatou na účet to správné řešení?

Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět. Mnoha lidem již rychlá půjčka na účet pomohla, ale jsou zde tací, kteří litují svých kroků. Před uzavřením smlouvy je dobré zvážit, zda budete schopni celou částku následující měsíc uhradit. Nedoporučujeme to pokud máte před porodem a nebo když víte, že budete nuceni v příštích 30 dnech opouštět zaměstnání. 

Výhody půjček před výplatou

 • rychlé a účinné řešení
 • velká procento schválených žádostí
 • první půjčka je obvykle zdarma (0% poplatek)
 • půjčku mohou čerpat zaměstnanci, ženy na mateřské a důchodci
 • peníze na účtě do 30 minut

Nevýhody půjček před výplatou

 • doba splatností pouze jeden měsíc
 • výše krátkodobé půjčky je omezená
 • velké sankce pokud nesplatíte úvěr včas

Nejčastější dotazy lidí, kteří žádají o půjčku před výplatou

 • Půjčí každému, kdo je starší 18 let?
 • Ačkoli se na první pohled zdá, že půjčka do výplaty je vhodná pro každého není tomu tak.
 • Jak dlouho trvá než mi bude půjčka před výplatou schválena?
 • Schvalovací proces nezabere déle než 15 minut.
 • Co se stane, když peníze včas nevrátím?
 • Budou vám účtovány úroky z prodlení, za každý den zpoždění. Jedná se o max 0,01% z dlužné částky (denně). Dále vám mohou být účtovány upomínky nebo další vynaložené náklady.
 • Dostanu půjčku, když jsem v registru?
 • Asi nejčastější otázka na kterou bohužel nelze jen tak odpovědět. Nyní se do registru dlužníků nahlížet musí, ale neznamená to, že bude vaše žádost automaticky zamítnuta. Závisí na závažnosti a důvodu zápisu.

Jak vybrat tu nejvýhodnější půjčku před výplatou

Vybírejte tak, aby vám daná "služba" seděla a byli jste s ní spokojeni. Je dobré pokud zvolíte takového poskytovatelé, který vám půjčí zdarma bez jakýchkoli poplatků. Pokud si stále nevíte rady navštivte nezávislé srovnávače půjček.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.