půjčka na mateřské

Půjčka na mateřské

Být na mateřské dovolené je pro každou ženu velmi příjemné období, ale bohužel ho může narušit špatná finanční situace. Co si budeme povídat rodičovský příspěvek mnohdy nestačí na pokrytí všech nákladů v domácnosti ještě k tomu, když máte malé děti. Bez pomoci partnera nebo blízkých je žena odkázaná sama na sebe. Jednou z možností je půjčka na mateřské dovolené. V bance maminkám příliš půjčovat nechtějí, protože jejich příjem je ve většině příliš nízký a tento klient se stává pro bankovní společnost rizikový. Můžete sáhnout po nebankovní půjčce, kde nejsou tak vysoké nároky.

Půjčka na mateřské – nebankovní půjčka

Pokud jste si mimo banku ještě nepůjčovali nemusíte se ničeho bát. Doporučujeme vám, aby jste byla pozorná a zvážila, zda se vám tato půjčka opravdu vyplatí. Při vybírání vám určitě pomohou nezávislé srovnávače, kde jsou všechny nabídky pohromadě, je pouze na mamince, která ji zaujme. Pokud žádáte úplně poprvé doporučuje využít nabídek jako je první půjčka zdarma nebo sezonních akcí. Neznamená to, že půjčené peníze nemusíte vracet, ale zaplatíte pouze tolik, kolik jste si půjčila. Ani o korunu navíc. To by nijak nemělo zatížit váš rozpočet.

nebankovní půjčka

Jak na to?

Žádost o úvěr není nic těžkého, nemělo by vám to zabrat déle jak 10 minut. Co si připravit? K vyplnění formuláře budete potřebovat email, mobilní telefon, platný Občanský průkaz a vlastní bankovní účet. Po odeslání žádosti by jste měla být co nejdříve kontaktována na mobilní telefon, proto ho mějte u sebe, také můžete být o dalším postupu kontaktována na email.

Na co vše mohu peníze využít?

Rychlá půjčka na mateřské má tu výhodu, že zapůjčené finance můžete využít na cokoli budete chtít. Je jedno zda je využijete na nový kočárek nebo nákup dárků pro děti. V každém případě buďte zodpovědná a přistupujte ke svým závazkům zodpovědně. Laxností a ignorováním obsílek se můžete dostat do velkých potíží

Nezávazná žádost až 300.000 Kč na 84 měsíců
Nezávazná žádost až 300.000 Kč na 84 měsíců
půjčka na mateřské
4.8 (95.56%) 9 hlasů

Další články