Půjčka na DPP

Půjčka na DPP

Peníze hrají v našich životech velkou roli. S nástupem doby, kdy se musíme starat sami o sebe začneme pociťovat váhu financí a jejich důležitost pro běžný život. Jako studenti, matky na mateřské dovolené a nebo důchodci si ale můžeme přivydělat brigádou, která je velmi často sjednána jako dohoda o provedení práce neboli DPP. Může být uzavřena půjčka na DPP? Asi bychom si měli říci jaký je rozdíl mezi DPP a DPČ, protože se to mnoho lidem plete.

Dohoda o provedení práce (DPP)

Dohoda o provedení práce může být uzavřena s libovolným počtem zaměstnavatelů. Ale pozor, pro každého z nich můžete pracovat maximálně 300 hodin ročně. Tato dohoda musí být sjednána písemně. Obě strany mohou bez udání důvodu dohodu vypovědět. Výpovědní lhůta je stanovena na 15 dní. U odměny do 10 000 Kč není nutné odvádět sociální ani zdravotní pojištění.

Dohoda o provedení činnosti (DPČ)

Dokonce i dohodu o provedení činnosti můžete uzavřít s libovolným počtem zaměstnavatelů, ale je zde odlišnost. V průměru není u DPČ dovoleno pracovat pro jednoho zaměstnavatele více než 20 hodin týdně. Tato doba se průměruje od začátku dohody o provedení činnosti. Výpovědní doba je stejná jako u DPP. Pokud je hrubá odměna nižší než 2 500 Kč není nutné odvádět zdravotní pojištění.

půjčka na dohodu o provedení práce
půjčka na dohodu o provedení práce

Dohoda o provedení práce půjčka v bance

Mnoho lidí se ptá, zda je možná půjčka na DPP v bance. Bohužel mnohé zklameme, ale nevíme o žádné bankovní společnosti, jenž by poskytovala úvěr na DPP.

Nebankovní půjčka na dohodu o provedení práce

Nebankovní půjčka na dohodu už možná je, ale nepočítejte s nějakou velkou částkou. Šanci mají studenti, matky na mateřské a dokonce i invalidní důchodci v penzi. Nebankovní společnosti nahlížejí na jednotlivé klienty jinak než v bankách a proto je zde šance na úspěch mnohonásobně vyšší.

Půjčka na DPP ihned na bankovní účet

Peníze jsou zpravidla zasílány na bankovní účet a nebo jsou předány hotovostně.

Nezávazná žádost až 300.000 Kč na 84 měsíců
Nezávazná žádost až 300.000 Kč na 84 měsíců
Půjčka na DPP
5 (100%) 3 hlasů

 


Další články