Peníze hrají v našich životech velkou roli. S nástupem doby, kdy se musíme starat sami o sebe začneme pociťovat váhu financí a jejich důležitost pro běžný život. Jako studenti, matky na mateřské dovolené a nebo důchodci si ale můžeme přivydělat brigádou, která je velmi často sjednána jako dohoda o provedení práce neboli DPP. Může být uzavřena půjčka na DPP? Asi bychom si měli říci jaký je rozdíl mezi DPP a DPČ, protože se to mnoho lidem plete.

Dohoda o provedení práce (DPP)

Dohoda o provedení práce může být uzavřena s libovolným počtem zaměstnavatelů. Ale pozor, pro každého z nich můžete pracovat maximálně 300 hodin ročně. Tato dohoda musí být sjednána písemně. Obě strany mohou bez udání důvodu dohodu vypovědět. Výpovědní lhůta je stanovena na 15 dní. U odměny do 10 000 Kč není nutné odvádět sociální ani zdravotní pojištění.

půjčka na dpp

Dohoda o provedení činnosti (DPČ)

Dokonce i dohodu o provedení činnosti můžete uzavřít s libovolným počtem zaměstnavatelů, ale je zde odlišnost. V průměru není u DPČ dovoleno pracovat pro jednoho zaměstnavatele více než 20 hodin týdně. Tato doba se průměruje od začátku dohody o provedení činnosti. Výpovědní doba je stejná jako u DPP. Pokud je hrubá odměna nižší než 2 500 Kč není nutné odvádět zdravotní pojištění.


Dohoda o provedení práce půjčka v bance

Mnoho lidí se ptá, zda je možná půjčka na DPP v bance. Bohužel mnohé zklameme, ale nevíme o žádné bankovní společnosti, jenž by poskytovala úvěr na DPP.

Nebankovní půjčka na dohodu o provedení práce

Nebankovní půjčka na dohodu už možná je, ale nepočítejte s nějakou velkou částkou. Šanci mají studenti, matky na mateřské a dokonce i invalidní důchodci v penzi. Nebankovní společnosti nahlížejí na jednotlivé klienty jinak než v bankách a proto je zde šance na úspěch mnohonásobně vyšší.

Půjčka na DPP ihned na bankovní účet

Peníze jsou zpravidla zasílány na bankovní účet a nebo jsou předány hotovostně.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.