Půjčka na bydlení

Získat peníze na vlastní bydlení můžeme několika způsoby. Tím prvním je, že si na nemovitost našetříme sami s tím obvykle pomáhají rodiče obou mladých lidí (pokud se jedná o mladý pár). Manželé do 30-ti let si velmi často nemohou vlastní byt nebo dům koupit jen tak ze svého, protože shromáždit tak velkou sumu je velmi obtížné. Poté musí sáhnout po úvěru, takzvaná půjčka na bydlení může být od banky a nebo nebankovní společnosti. Jako 1. variantu doporučujeme zvolit půjčku v bance. Ta by vám měla poskytnout přehlednější a férovější podmínky.Bohužel stále více lidí na ni nedosáhne, protože mají příliš nízký příjem a nebo mají negativní záznam v registru dlužníků SOLUS. Poté se pochopitelně musí obrátit jinam.

Půjčka na bydlení od státu

Dokonce i stát se snaží podporovat lepší bydlení několika programy.

  • program na nákup obydlí pro mladé do 36 let, kteří pečují o dítě do 6-ti let – maximální výše úvěru je 600 000 Kč.

Půjčka na bydlení od ČSOB

Nejedná se o hypotéku, tuto půjčku můžete využít například na rekonstrukci kuchyně, bytového jádra nebo obývacího pokoje.

půjčka na bydlení

Kolik mohu získat?

  • až 1 000 000 Kč bez ručení nemovitostí
  • sjednání i předčasné splacení je zdarma
  • možnost odložení nebo upravení splátek podle toho jak se vám zrovna hodí

Jaké musím doložit doklady?

Budete potřebovat dva doklady totožnosti (občanský průkaz, pas a nebo řidičský průkaz), potvrzení o příjmu. Podnikatelé si musí připravit daňové přiznání za minulý rok. Pokud jste v důchodu bude nutné předložit rozhodnutí o přiznání důchodu a výpis z účtu.


Jak postupovat?

Žádost můžete vyplnit přímo na jakékoli pobočce ČSOB, přes smartbanking a nebo telefonicky na čísle 800 300 300.

  • bude nutné ověřit váš příjem, pokud ho máte vedený u ČSOB ověří si ho banka sama pokud ne bude nutné doložit potvrzení o příjmu
  • vaše žádost bude vyhodnocena popřípadě vám předloží návrh úvěrové smlouvy
  • po podpisu vám budou převedeny peníze na váš účet

Veškeré bližší informace naleznete na stránce www.csob.cz

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.