Půjčka na 30 dní zdarma

Kdo by nechtěl něco zadarmo, že? Dárek k nákupu jistě potěší. Jak to, že jablko utržené ze stromu, za které nemusíme platit chutná lépe než to zakoupené v supermarketu? Jednoduše řečeno máme z věcí, které jsou k mání jen tak větší radost. Možná jste už slyšeli o úvěrech bez poplatku. Jak taková půjčka na 30 dní zdarma vypadá a skutečně nezaplatíte nic navíc?

Půjčka na 30 dní zdarma - Kdo o ni může požádat?

Na první pohled by se mohlo zdát, že u takovýto úvěr nemusíme vracet, vždyť je přece zdarma. Realita je trochu jiná, povinnost uhradit zapůjčenou sumu musíte, ale nezaplatíte žádný poplatek navíc. O takovou službu mohou zažádat občané České republiky, kteří jsou starší 18 let a vlastní bankovní účet.

půjčka na 30 dní zdarma

Půjčka na 30 dní zdarma - O jak velkou částku mohu žádat?

Každý poskytovatel má jiné podmínky, ale nejčastěji se setkáte s částkou do 10000 korun. V některých případech to může být 20000 korun a některé společnosti vám půjčí až 50000 korun zdarma. 

Online půjčka na 30 dní zdarma - Co je potřeba doložit?

Jaké doklady mít po ruce? Připravte si platný občanský průkaz a raději i druhý doklad totožnosti. Další náležitostí může být bankovní výpis za poslední 2-3 měsíce a potvrzení od zaměstnavatele. Pokud již jste stálým klientem obvykle není nutné příjem opakovaně dokládat.

Půjčuji si podruhé je i pro mě půjčka zdarma?

Mnoho klientů se těší na to, že až půjčku splatí půjčí znovu bez jakéhokoli přeplatku, ale realita je bohužel jiná. Půjčka zdarma je určena jen pro nové zákazníky, kteří žádají poprvé.


Jaká je u půjčky zdarma nejčastější doba splatnosti?

Nejčastější doba splatnosti je již zmíněný jeden měsíc, ale některé firmy vám půjčí zdarma při splacení do 3 měsíců.

Jak se půjčka zdarma splácí?

Úvěr bez úroků můžete splatit několika způsoby. Tím prvním je, že na číslo účtu uvedené ve smlouvě zašlete dlužnou částku. Nebo můžete navštívit poštu a uhradit dluh pomocí složenky. Poslední variantou je, že navštívíte nejbližší pobočku poskytovatele úvěru a vyplatíte peníze formou hotovosti.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.