Půjčka bez registru

Stále více lidí se diví proč nezískali půjčku v bance. Poté je nemile překvapí, že se nacházejí v registru dlužníků, ale neměli o tom ani páru. Může se stát, že se tam dostanete nedopatřením, ale to se stává jen zřídka. Většinou je to proto, že je člověk nezodpovědný nebo zapomene zaplatit například účet za mobilní služby. Stačí 3 měsíce po sobě jdoucí neplatit a můžete tam být zapsáni. Dnešní téma je půjčka bez registru.

Dejte si velký pozor, protože stačí malý vroubek a získání bankovních půjček i některých nebankovních už poté není možné. Musíte si požádat o výmaz z registru dlužníků, který může být opravdu zdlouhavý. Co poté dělat když peníze potřebujete nutně teď a ne až budete vymazáni? Jedinou rychlé řešení je nebankovní půjčka bez registru.

Půjčka bez registru – Na co si dát pozor

Nedoporučujeme úvěry od soukromých osob. Tyto nabídky nejsou velmi často transparentní a ve smlouvě se nacházejí skryté poplatky a úroky. Pozor na podvodné nabídky. Ty najdete na podivně vypadajících webech. Ale hlavně v bulvárních časopisech nebo novinách. Hlavními podvody jsou zpoplatněné linky, nebo poplatky předem. Určitě jste už viděli reportáže v televizi. Zoufalý člověk hledal půjčku, ozval se mu zástupce nejmenované společnosti. Proběhlo setkání, kde moc milý pán sdělil ženě, že musí zaplatit poplatek 5 000 Kč předem a peníze obdrží do 48 hodin přímo na účet. Paní na to přistoupila, ale žádné peníze už neviděla. Za pouhý měsíc dokázal tento člověk vylákat peníze z desítky lidí.

půjčka bez registru

Nemusíte přeplatit tisíce

Aby jste získali peníze do několika minut nemusíte vybírat pouze z drahých a nevýhodných půjček. Čím dál více společností poskytuje první půjčku zdarma, které to jsou? Určitě znáte Zaplo, díky mnoha reklamám v televizi. Zde si můžete vypůjčit až 8 000 Kč zcela bezúročně. Tuto možnost jste už využili? Vyzkoušejte Provident, který slaví 20 let a díky tomu je akce: rychlá půjčka do výše až 9 000 Kč až na 3 měsíce zdarma. Jako další je zde Půjčkomat, který poskytuje až 10 000 Kč na 31 dní s úrokem 0%. Crediton, až 8 000 Kč a 0% úrok, BB půjčka a mnoho dalších.

Kde hledat tu správnou půjčku

V České republice je velký počet poskytovatelů nebankovních produktů, proto někomu může připadat hledání velmi zdlouhavé a složité. Můžete dát na doporučení vašich přátel nebo rodiny.  Není na škodu navštívit více stránek a porovnat nabídky. Hlavním faktorem by měli by být recenze klientů. Nikoli přímo na webu, který jste navštívil, ale na více recenzních magazínech.

Je si sice bezva, že jste našli úvěr a půjčka bez registru může být do několika minut vaše, ale nezapomínejte kolik vlastně přeplatíte. Jaké je RPSN a roční úroková sazba? Mohu půjčku bezplatně předčasně splatit? Říká se důvěřuj, ale prověřuj a u půjček to platí dvojnásob.

Půjčka bez registru: Co musím splňovat, abych půjčku získal?

Malá půjčka bez registru má většinou pouze pár požadavků. Patří mezi ně věk 18 a více, občan České republiky, nějaký příjem a bankovní účet, ale pozor, účet musí být na vaše jméno. Nikoli na dceru, syna, přítele nebo bratrance z druhého kolene.. S jakým příjmem mám největší šanci uspět? Nejvyšší šanci mají klienti, kteří mají stálé zaměstnání na dobu neurčitou, ihned za nimi jsou lidé, kteří pracují na dobu určitou. Úvěr můžete získat i když jste ve zkušební době, matka na mateřské dovolené. V některých případech mohou půjčku získat i studenti, lidé na sociálních dávkách nebo důchodci.


Na co si nejčastěji půjčujeme?

Malé půjčky jsou nejčastěji využívané na zaplacení nájemného, účtů za elektřinu nebo mobilní služby. O něco větší peníze používáme na nečekané výdaje: rozbila se pračka, televizor nebo jakýkoli domácí spotřebič. Částky, které přesahují hranici 100 000 Kč využíváme na rekonstrukci domu nebo bytu a financování nového automobilu. Rychlá půjčka bez registru je na internetu čím dál více vyhledávaná fráze.

Půjčka na dobré slovo se nevyplácí

Určitě to znáte. Kamarádi, kteří se ozvou jen když něco potřebují a velmi často to jsou peníze. “Ahoj, jak se máš”? Nedokončí ani pozdrav a už se ptají, zda by jste neměl/a na půjčení pár stovek nebo tisíc. Vy jako velký dobrák kamarádovi vyhovíte, ale dostat z něj peníze je velmi často velmi obtížné. Čím dál více lidí využívá naivity ostatních. Přibývá případů, kdy se ozývají ženy, že je podvedl muž se kterým nějakou dobu chodily. Je to velmi jednoduché, získají si jejich důvěru a poté je žádají o finanční výpomoc. V 90% případů jim oběť vyhoví. Muž poté zmizí a žena ho už nikdy neuvidí. Jedná se o velmi velké částky přesahující hranici sta tisíců. Žena vám může provést to samé. Půjčujte pouze blízkým přátelům u kterých víte, že je tato situace ojedinělá a peníze vám do několika dnů vrátí.

Novinka na nebankovním trhu

Možná jste už tušili, že se jedná o takzvané P2P půjčky. Pro ty, kteří je neznají jedná se o půjčku mimo banku. Jednoduše řečeno lidé půjčují lidem. Co to znamená? Vyberete si, zda chcete být investor nebo budete půjčku poptávat. Investoři mohou získat zajímavé zhodnocení zhruba 2-7% ročně. Více lidí se složí na jednoho žadatele, který získá lepší podmínky než v bance. V poslední době je tato služba velmi oblíbená. Nejznámější je Zonky, která s tímto nápadem nepřišla jako první, ale díky povedenému marketingu má největší úspěch. Úvěr lze zde získat i když jste v registru dlužníků, což ocení řada lidí. Tento typ půjček je převzatý ze zahraničí. Komu by se nelíbilo získat půjčku s roční úrokovou sazbou od 3,99%.Samozřejmě vás nemine doložení stávajících příjmů a dostatečné prověření, ale i přesto jsou P2P půjčky zajímavý zpestřením.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.