Půjčka bez doložení příjmu

Získání finanční pomoci může být pro mnoho lidí velmi obtížné. Rodina ani přátelé nemohou pomoci. Banka se k nám otočila zády, protože máme příliš nízký příjem a nebo ho nemůžeme doložit. Existuje v této situaci nějaké východisko? Ano a tím je půjčka bez doložení příjmu. Klienti, kteří přišli o zaměstnání nebo jsou začínajícími podnikateli velmi těžko mohou prokazovat nějaké příjmy právě pro ně je určena tato online půjčka.

V životě každého člověka může nastat situace, kdy budeme potřebovat výpomoc s penězi a to ihned. Úvěr není ostuda jako to bylo míněno kdysi. Jde pouze o to jak jsme zodpovědní a jak přistupuje ke svým finančním závazkům.

půjčka bez doložení příjmu

Kolik mohu získat?

Rychlá půjčka bez doložení příjmu je nejčastěji poskytovaná do výše 10 000 Kč.Ačkoli přímí poskytovatelé nebankovní půjčky vás budou pravděpodobně kontrolovat, zda nějaký příjem máte. U vyšších částek už může být vyžadován výpis z účtu nebo doložení výplatní pásky. Doba splatnosti je už individuální. Každý poskytovatel má úvěr nastavený jinak. Někde je nutné zaplatit celou sumu do měsíce jinde si můžete půjčku rozložit na více splátek. Vybírejte si takové podmínky, které vám budu sedět. Je z čeho vybírat tak toho využijte.

Lidé, kteří dostávají “peníze na ruku” mohou mít také problémy při dokládání příjmů a přitom mají dostatečně velký a stabilní příjem. Stále existuje mnoho žadatelů o půjčku, kteří se ptají: nemám bankovní účet, vadí to? Mohu i přesto půjčku získat? Ve většině případech zní odpověď: bohužel ne..  Ale najdete nebankovní poskytovatelé, kteří vám vyplatí peníze i bez bankovního účtu. A to formou poštovní poukázky. Také je možnost, že si peníze vyzvednete na pobočce. Novinkou je výplaty na čerpacích stanicích a nebo v trafikách.

Dokonce i půjčka bez doložení příjmů může být výhodná, ale dávejte si pozor, kde si ji berete. Rozhodně nedoporučujeme půjčky od soukromých osob, které jsou velmi často podvodné. Vždy si důkladně přečtěte smlouvu než ji podepíšete ať toho později nelitujete.

Půjčky bez doložení příjmu jsou na ústupu

Počítejte s tím, že se budete setkávat s těmito půjčkami čím dál méně. U malých částek není obvykle příjem vyžadován, ale u těch vyšších si poskytovatel musí bát jistý, že budete schopni půjčku splatit. Lidé, kteří chtějí půjčku 100 000 Kč, ale žádný příjem nemají, to nedává příliš smysl. Pochopitelně získávají nějaké peníze, ale nemohou je doložit.

Půjčka bez doložení příjmu – co budu potřebovat?

K získání rychlé půjčky toho příliš potřebovat nebudete zpravidla je určena pro občany České republiky starší 18-ti let, kteří mají svůj vlastní účet. K vyplnění žádosti budete také potřebovat email a mobilní telefon.


Půjčka pro nezaměstnané

Žadatel, který uvádí, že nemá žádné příjmy je pro každého poskytovatele podstatně větším rizikem. Pochopitelně člověk, který pracuje na dobu neurčitou a není ve zkušební době má mnohonásobně vyšší šance, aby mu byla online půjčka poskytnuta. I nezaměstnaný má příjem v podobě podpory v nezaměstnanosti. Jaké druhy příjmu mohu ještě v žádosti uvést? Například mateřská dovolená, starobní nebo invalidní důchod, sociální dávky a nebo dohoda o provedení práce.

Koho nebude zajímat jakékoli doložení příjmu je soukromá osoba nebo soukromý investor, ale na tyto nabídky by jste si měli dávat pozor jsou velmi rizikové a nebezpečné.

Je půjčka opravdu nezbytná?

V době, kdy nevyděláváte nebo pouze málo je půjčka bez doložení příjmu velmi riziková. Věřte tomu, že danou situaci budete zvládat jednodušeji bez dluhů než s nimi. V těžkých časech můžete raději zkusit ještě brigádu po práci nebo výpomoc. Je jasné, že každá situace je jiná a velmi složitá, ale snažte se. Věřte tomu, že se časem zlepší.

Co když se opozdím se splacením?

Předtím než si vezmete půjčku by jste měli vědět co se stane, když nebudete schopni na konci doby splatnosti úvěr splatit. Každá společnost může mít tyto poplatky nastavené jinak. Většinou to je 0,1% z půjčené částky za každý den, co se opozdíte. Díky změně některých zákonů se už nemůže stát, že při půjčení 4 000 Kč zaplatíte na dalších poplatcích, které souvisí se splatností více než jste si půjčili. Ale i přesto buďte opatrní. Pokud víte, že nebudete schopni zaplatit v požadovaný den ihned kontaktujte poskytovatele služby. Vždy se můžete domluvit na individuálním řešení. I na malou sumu můžete získat splátkový kalendář. Nebuďte v celé věci pasivní a neignorujte telefonáty a obsílky. Stále více lidí se dostává do finančních problémů a dluh domácností neustále narůstá. Dokonce i společnosti si velmi často půjčují.

Peníze na podnikání

Stále častějšími žadateli o nebankovní produkt jsou začínající podnikatelé, ti velmi obtížné shánějí půjčku v bance. Nebankovní společnosti poskytují podnikatelům peníze do 24 hodin. Pokud jste nováček v oboru a chcete prorazit v podnikání buďte velmi opatrní. Je důležité mít důkladně zpracovaný byznys plán. Jistě vám pomůže poradit se s někým, kdo už má nějaké zkušenosti a podniká delší dobu. Poradí vám čemu se vyvarovat a kam je lepší vůbec neinvestovat. Investoři si často sjednávají půjčky s nízkým úrokem, poté investují, ale roční výnos je větší než kolik platí z půjčené částky. To jim zajistí velmi slušný pasivní příjem. Také si musí být jisti, danou investicí. Příklad: podaří se jim získat půjčku s roční úrokovou sazbou 4%, ale investice jim vynese 10% ročně. U velkých částek to jsou poměrně velké peníze.

Půjčka na auto

Potřebujete peníze na nákup nového nebo ojetého automobilu? Až 300 000 Kč s dobou splatnosti do 84 měsíců. Bez poplatků předem a poplatků za vyřízení.

  • nízká úroková sazba.
  • bez nutnosti ručitele
  • půjčka bez náhledu do registru dlužníků
  • žádost o půjčku není závazná
  • rychlé vyřízení
  • žádost naleznete zde: www.aeropujcka.cz
 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.