Povinné ručení kalkulačka

Povinné ručení kalkulačka

Lámete si hlavu nad tím jak a kde vybrat to nejvýhodnější povinné ručení? Není nutné hledat pobočky desítek pojišťoven a vystávat na místě dlouhou frontu. Jde to i jinak! Budete potřebovat pouze chytrý telefon s připojením na internet a celou záležitost vyřešíte do 10-ti minut. Naše povinné ručení kalkulačka je pro klienty dostupné každý den a je jedno, zda je víkend nebo svátek. Porovnáme nabídky všech dostupných pojišťoven na trhu během několika sekund. Vyzkoušejte to a přesvědčte se ihned.

Povinné ručení kalkulačka online

Vyplnění formuláře je velmi jednoduché a rychlé. Nejdříve zvolíte typ vozidla: osobní automobil, motocykl, čtyřkolka nebo motorové kolo, nákladní automobil, traktor, trolejbus a nebo autobus. Dále je nutné vybrat pro jaký provoz vůz využíváte: běžný, autoškola, taxislužba, nebezpečné náklady atd. Následně udáte značku, modelovou řadu a motorizaci. Pokud si nejste něčím jistí pomůže vám malý technický průkaz. Objem motoru má velký vliv na celkovou cenu povinného ručení. Další kolonkou je RZ (registrační značka), SPZ (státní poznávací značka) a rok výroby vozidla. Posledním údajem o vašem vozu je jeho orientační cena.

Následně stačí vyplnit údaje o vlastníkovi, případný počet pojistných událostí a kliknout na VYPOČÍTAT. Můžete se těšit na slevu při sjednání online povinného ručení a dárek, který jistě oceníte.

Povinné ručení kalkulačka 2018

Na internetu naleznete mnoho kalkulaček na porovnání povinného ručení, ale tu nejlepší bezpochyby najdete na PovinnéRučení.click

Každým dnem si zde sjedná pojištění stovky klientů, kteří získají garanci nejnižší ceny a mnoho dalších výhod, které jinde nenajdete. Ušetřete na povinném ručení až 9 000 Kč!

Povinné ručení kalkulačka zdarma

Žádné skryté poplatky nebo poplatky za vyřízení na vás nečekají. Fér přístup a přehledná kalkulačka. Všechny nabídky na jednom místě seřazené podle ceny a výše pojistného plnění.

Povinné ručení kalkulačka anonymně

Lze si povinné ručení sjednat anonymně bez osobních údajů? Možná někoho zklameme, ale toto české srovnávače neposkytují.

Povinné ručení kalkulačka
5 (100%) 2 hlasů

Další články