Nejdostupnější půjčka

Nejdostupnější půjčka? půjčí, když potřebujete!

Půjčka je dnes takřka běžnou součástí života. Nemáte peníze, ale přesto chcete rekonstruovat dům nebo potřebujete koupit pračku či lednici? Budete splácet, jen aktuálně nemáte dostatečnou finanční rezervu. Pro takovéto případy je zde půjčka, ta bývá řešením nenadálých problémů. Jenže, kde si máte půjčit? Kde s vámi budou jednat na rovinu a přímo? Nejdostupnější půjčka je vhodná téměř pro každého.

Půjčka, která je fér

„Potřebovala jsem rychle deset tisíc korun“ začíná svůj příběh paní Marie. „A z mého důchodu ušetřit víc, než tisíc korun nejde“ vysvětluje dál. „Potřebovala jsem peníze hned. Tak jsem se obrátila na společnost MicroCredit. V bance mi totiž nikdo půjčit nechtěl, nemám dostatečné finance na splácení. Teda podle nich“ krčila rameny paní Marie a napila se čaje. „Bála jsem se, to ano. Všichni mi říkali, že nebankovní společnosti jsou zlodějna“ usmívá se při této vzpomínce.

nejdostupnější půjčka

„Asi měli špatné zkušenosti. Kamarádka mi poradila tuto společnost. Její syn s nimi měl dobré zkušenosti, půjčoval si peníze na nový počítač, který potřeboval kvůli práci“ vysvětluje dál paní Marie. „Tak jsem to vyzkoušela taky. A ono to vyšlo. Spolu se synem kamarádky, který mi pomáhal s počítačem, jsme vyplnili formulář a poslali ho. Během chvíle mi napsali, že mou půjčku schvalují“ usmívá se spokojeně.

Jednoduché, rychlé a bez problému: nejdostupnější půjčka

„Ano, všechno proběhlo hodně rychle, prošla jsem procesem schvalování a hned na to jsem měla peníze na svém účtu. Mohla jsem tak zaplatit nedoplatek za elektřinu i za plyn“ viditelně si oddychne paní Marie. “Všechno pro mě bylo jednoduché, jenom jsem vyplnila pár údajů na internetu a bylo to.”


„Na otázku, jestli společnost doporučuji, můžu říct jednoznačně ano, je to nejdostupnější půjčka. Bylo jasné, jak vše funguje, věděla jsem, kolik zaplatím, jaké jsou úroky, všechno. Nebankovní půjčka už pro mě nebude takový strašák, a když budu zase někdy potřebovat, znovu se na MicroCredit obrátím“ uzavřela své povídání paní Marie.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.