Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí

Jsou nebankovní půjčky vůbec bezpečné? Ano i ne. Pro mnoho lidí mohou být velmi nebezpečné, pro druhé jsou rychlou pomocí z průšvihu. Samozřejmě je velmi důležité, kdo nám úvěr poskytuje. Existují vůbec nebankovní půjčky kde opravdu půjčí každému? Na to opět neexistuje jednoznačná odpověď. Je jasné, že žádná bankovní a nebankovní půjčka nemůže půjčit peníze úplně každému. Proč tomu tak je? Přímí poskytovatelé musí každého žadatele ověřit ať se vám to líbí nebo ne.

Pro dostatečně ověření budete potřebovat platný Občanský průkaz, mobilní telefon, email, ve většině případech vlastní bankovní účet a může být vyžadován i výpis z účtu. Pokud bankovní konto nemáte mohou po vás požadovat výplatní pásky za poslední tři měsíce. Kvůli zpřísněním zákonů nebankovní půjčky kde půjčí každému v podstatě vymizely. Registr dlužníků SOLUS se snaží chránit občany před neustálým zadlužováním, i když má plno much. Stačí, aby jste měl/a pouze malý nedoplatek a už si zavřete dveře k bankovní půjčce. V nebankovní sféře pravděpodobně pomoc najdete, ale může to trvat déle. Mnohdy jsou lidé v registrech zapsáni a ani o tom nevědí. Proto je dobré si vyžádat výpis z registrů ať víte jak na tom opravdu jste.

nebankovní půjčky kde opravdu půjčí

Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí od soukromých osob?

Buďte velmi opatrní, najdou se lidé, které nezajímá to, že máte negativní záznam v registrech, nevadí jim exekuce dokonce ani to, že nemáte  žádné zaměstnání. Řeč je “lichvářích”. Tito lidé se pohybují na hraně zákona při vymáhání pohledávky nemusí zůstat pouze u telefonické konfrontaci nebo obesílání svých klientů. Těmto lidem se vyhněte obloukem.


Při výběru nebankovní půjčky se vždy snažte shromáždit co nejvíce uživatelských recenzí a až poté se rozhodujte, zda je pro tato služba vhodná. Pročtěte si veškeré podmínky, co se stane, když nezaplatíte včas. Jaké vás čekají postihy. Lze půjčku splatit předčasně pokud ano tak za jakých podmínek.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.