Nebankovní půjčka ihned na účet

Zdlouhavá půjčka v bance čekáním několik minut ve frontě, aby jste si vyslechli, že váš příjem je bohužel příliš nízký k tomu, aby vám mohla být půjčka poskytnuta? Ne, díky. Dnes frčí nebankovní půjčka ihned na účet. Lze ji opravdu získat tak rychle jak mnoho společností tvrdí? Vyplatí se, kolik přeplatím a na co bychom si měli dát velký pozor. To vše si dnes povíme.

Peníze do 15-ti minut

Úvěr tak rychle získat opravdu jde, ale je důležité, aby jste zaslali poskytovateli veškeré dokumenty, které požaduje. Při odesílání financí záleží na tom jakou u jaké banky máte vedený účet. Pokud se nejedná o stejnou společnost, může převod trvat až dva dny.

nebankovní půjčka ihned na účet

Půjčka bez registru

Ačkoli uvádí většina nebankovních společností, že do registru nenahlíží opak je pravdou. Neznamená to, že pokud jste v registru dlužníků nemáte šanci úvěr získat. V tomto případě doporučuje zprostředkovatele nebankovních služeb, kteří vám najdou společnost, která vám opravdu půjčí a díky tomu může být nebankovní půjčka ihned na účet vaše ještě dnes.

Je na mě uvalena exekuce, půjčí mi?

Pokud jste v exekuci budete hledat na nebankovním poli půjčku jen horko těžko. Šance na získání se bohužel velmi snižují.


Může být nebankovní půjčka stejně výhodná jako ta v bance?

Zpravidla tomu tak nebývá, protože o nebankovní úvěry žádají lidé, kteří nemají šanci získat půjčku v bankovním sektoru. Mimo banku se vaše šance zvyšují, ale musíte počítat s tím, že o to více přeplatíte.

RPSN 100 a více %?

Možná vás zaskočilo RPSN u drobných půjček do 5000 Kč. Ale je důležité si uvědomit, že vy půjčku splatíte za měsíc, ale náklady jsou počítané za celý rok. Když při půjčce 5000 Kč přeplatíte 1 000 Kč tak to není nic tak hrozného, když peníze opravdu potřebujete. Pozor na dvousečnou zbraň drobných půjček. I nebankovní půjčka ihned na účet může být poskytována s nulovým úrokem.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.