Kamali recenze

Kamali recenze nebankovní půjčky

Nebankovní půjčka Kamali je poskytovaná českou společností Home Credit a.s. Mnozí si jistě pamatují název Japonská půjčka, ale to je už minulostí. Kamali přichází v novém úvěrovém kabátku s řadou výhod.

Kamali

Můžete si zažádat už od 1 000 Kč až do 200 000 Kč a nemusíte k tomu mít žádného ručitele. Doba splatnosti je od 30 dnů do 96 měsíců.

AKCE! – při splacení první půjčky do 14 dnů ji máte zdarma (půjčka do výše 10 000 Kč)

velké půjčky je přibližné RPSN od 8%.

Hodně muziky za málo peněz (malá půjčka)

Úvěr se může pyšnit nejnižšími poplatky na trhu. Při půjčce 1 000 Kč na 30 dnů přeplatíte pouze 33 Kč. Za každou půjčenou tisícovku zaplatíte navíc pouze tento nízký poplatek. U půjčky 10 000 Kč to je jen 330 Kč a to zní už moc pěkně.

  • bez rozhodčích doložek
  • půjčku si můžete rozložit až na 10 splátek
  • potřebujete si úvěr odložit? Poplatek je 49 Kč za každých 1 000 Kč. Každé odložení je na dobu 30-ti dnů.

Kamali pravidlo: Férově a bezpečně

Velmi se nám líbilo například to, že splatnost půjčky je pouze v pracovní den. Nemusíte posílat peníze o víkendu nebo, když je státní svátek.  Infolinka je dostupná 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Nastavení splátkového kalendáře je zdarma!

Nevýhodou je, že je nahlíženou do registru dlužníků. Pokud se v něm nacházíte nemusíte půjčku získat.

Zákaznická linka: 800 300 390

Nevíte kolik přesně máte po uplynutí doby splatnosti zaplatit? To najdete v klientské sekci.


Kamali: Kdo může tuto získat půjčku?

  • občan s trvalým pobytem v České republice
  • věk 18 let

Co potřebuji k vyplnění formuláře?

  • Občanský průkaz
  • bankovní účet
  • mobilní telefon

Kamali rychlá půjčka je velmi zajímavým zpestřením na poli nebankovních služeb. Rozhodně doporučujeme ji vyzkoušet. Nabízí mnoho výhod, které u konkurence jen těžko najdete. Ale i přesto buďte opatrní a splácejte půjčky zodpovědně.

Kamali žádost o půjčku

Žádat můžete na webových stránkách společnosti: www.kamali.cz

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.