Jak se zaregistrovat na Aliexpress

Možná jste už slyšeli o stránce jménem Aliexpress, který pod křídly gigantu Alibabi. Tuto obří společnost založil bývalý učitel angličtiny. Aliexpress je virtuální tržiště, kterou právě Alibaba Group provozuje. Aliexpress nabízí veškeré zboží od mobilních telefonů, tabletů, oblečení až po hračky pro děti. Chcete také nakupovat zboží za ty nejnižší ceny? Nemusíte se ničeho bát nakupování z Číny je bezpečné. Pokud se bojíte kvality produktů doporučujeme si vybrat prodejce, kteří mají vyšší hodnocení. U jednotlivého zboží vždy sledujte recenze uživatelů. Pokud chcete kvalitní produkt měl by kvalitní produkt mít skóre 5.0 – 4.7. V tomto článku si ukážeme podrobný návod jak se zaregistrovat na Aliexpress.

Jak se zaregistrovat na Aliexpress – krok za krokem

1. Navštivte stránky ZDE

poté klikněte na tlačítko Join v pravém horním rohu

Jak se zaregistrovat na Aliexpress

2. Poté se vám zobrazí okénko s registrací, to je nutné vyplnit. Uveďte svůj kontaktní email, jméno, příjmení, dostatečně bezpečné heslo, náhodně vygenerovaný kód a potvrzení s podmínkami. Pokud bude vše správně vyplněné zobrazí se u každé kolonky zelené fajfky:

Aliexpress registrace - krok 2

3. Klikněte na tlačítko Create Your Account. Ihned poté se vám zobrazí potvrzení, že byl váš účet vytvořen:

Aliexpress registrace - krok 3

4. Poté by vám měl dorazit email (do schránky, kterou jste uváděli ve formuláři.)

Aliexpress registrace - krok 4

5. Po otevření zprávy se zobrazí tato tabulka. Klikněte na CONFIRM MY EMAIL ADRESS. Toto ověření je nutné, aby obchod věděl, že se opravdu jedná o vaši emailovou schránku:

Aliexpress registrace - krok 5

6. Potvrzení vašeho emailu vypadá takhle:

Aliexpress registrace - krok 6

Sami vidíte, že je registrace velmi rychlá a jednoduchá. V dalším článku si ukážeme jak zboží zaplatit a řekneme vám jak neplatit clo i u vyšších objednávek, které přesahují hranici 25 euro. Také vám řekneme za jak dlouho vaše objednávka dorazí a co dělat, když jste zboží uhradili, ale balíček nedorazil.

Návod jak se zaregistrovat na aliexpress vám přináší rychlá půjčka bez registru MicroCredit.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.