Home Credit recenze

Home Credit

Je česká nebankovní společnost poskytující finanční služby. Vlastní ji nejbohatší Čech Petr Kellner. Firma se také zabývá takzvanými nákupy na splátky V roce 2015 rozšířila své působení i na krátkodobé půjčky, ty můžete znát pod jménem Kamali. Jaká je půjčka od Home Credit?

Home Credit

Půjčit si zde můžete od 10 000 Kč do 250 000 Kč. Doba splatnosti je 12 až 48 měsíců. Je zde možná také konsolidace půjček, kreditní karta nebo financování automobilu. Půjčku lze sjednat telefonicky a nebo online přímo na webu. S úvěrem jsou i dostupné doplňkové služby jako je pojištění. změna počtu splátek a nebo odložení splátky. Za řádné splácení můžete získat až 20 splátek zpět.

Co musím splňovat

  • je nutné dodat dva doklady totožnosti
  • věk 18+
  • stálý příjem

Jak si půjčku sjednat ještě dnes?

Navštivte stránky společnosti, zde si pomocí kalkulačky spočítejte půjčku. Nastavíte si částku a dobu splatnosti. Přesnou nabídku dostanete jakmile vyplníte online formulář nebo požádáte o půjčku telefonicky. V případě, že se vám nabídka bude zamlouvat následuje podpis smlouvy. Ten lze provést několika způsoby: SMS podpis (je nutné mít účet ve správci financí – na webu vpravo nahoře se přihlásíte). Další možností jak smlouvu podepsat je tak, že vám ji zašlou na email, vy si ji vytisknete a podepíšete a poštou odešlete zpět. Poslední možnost je kurýr a nebo vám bude zaslána poštou.

Žádat o půjčku můžete zde.

Jak půjčku splatím?

Půjčku můžete platit bankovním převodem, složenkou a nebo na terminálu Sazky. Lze zaslat i mimořádnou splátku, ale je nutné uvědomit operátory.

Home Credit: Výhody

  • poměrně nízká úroková sazba
  • možnost pojištění a doplňkových služeb
  • 30 dní na rozmyšlenou
  • půjčka bez ručitele
  • vhodná i pro cizince

Nevýhody

  • je kontrolován registr dlužníků
  • půjčka není vhodná pro nezaměstnané

Home Credit: Důležité kontakty

infolinka: 542 100 100

Kvůli automobilu: 542 100 400

email: [email protected]

Závěrem

I přesto, že se jedná o ověřenou společnost jsme na mnoha webech našli negativní hodnocení, ale to je už na každém z vás.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.