MicroCredit.cz
Stránka je zabezpečena pomocí SSL
Everyday Plus

Je nebankovní půjčka poskytována společností OPR-Finance, jedná se o dceřinou společnost finské firmy, která má sídlo v Helsinkách. Na českém trhu má Everyday Plus více než 300 000 zákazníků. Hlavní doménou je revolvingový úvěr, tudíž taková půjčka, kterou může každý klient čerpat opakovaně až do předem schváleného úvěrového rámce. Zaujali vás zmíněné služby? V této recenzi zjistíte vše potřebné.

Everyday Plus recenze

Na titulní straně vás ihned zaujme posuvník, kde si můžete zvolit o jak velkou částku budete usilovat. Úvěrový limit je od 100 Kč do 50 000 Kč. Poplatek za každý výběr činí 20% ze zapůjčené částky. Maximální doba splatnosti je 80 měsíců. 

 • RPSN minimálně 198% až 756%

Podmínky půjčk

 • věk minimálně 18 let
 • mobilní telefon
 • email
 • platný občanský průkaz
 • vlastní bankovní účet + výpisy za poslední 3 měsíce

Jak převedu finance na svůj účet?

V první řadě se musíte zaregistrovat:

 • na posuvníku zvolte libovolnou částku do 50 000 Kč
 • následně klikněte na tlačítko "Zažádejte zde"
 • zadejte email a heslo, které budete potřebovat pro následující přihlášení. Následně vyplňte všechna pole. Dbejte na to, aby jste neudělali žádnou chybu
 • SMS o výsledku obdržíte obratem na váš mobilní telefon
 • Pokud byla půjčka schválena můžete se přihlásit do klientského účtu

Po úspěšné registraci si můžete převést peníze na účet:

 1. první možností je, že se přihlásíte a kliknete na tlačítko výběr
 2. druhou variantou je: Zašlete SMS zprávu ve tvaru VYBRAT + částku (např.: VYBRAT 1000) na číslo 90 100. Cena zprávy je klasická podle ceny vašeho tarifu. Minimální částka je 100 Kč a sumy zaokrouhlujte na padesátikoruny (např. 1000, 1050, 1100 Kč).

Zákaznický účet přihlášení

Přihlášení naleznete přímo na stránce Everyday Plus v pravém horním rohu a nebo ZDE.

Kontakt

OPR-Finance s.r.o.
Hvězdova 1716/2b
140 00 Praha 4

Telefonní číslo
22 888 69 69

E-mail
[email protected]

Shrnutí

V nebankovním sektoru není revolvingový úvěr příliš častý, právě proto je Everyday Plus velmi zajímavým zpestřením.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.